ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 квітня 2012 року N 105

Про передачу житлових приміщень (гуртожитку)

Відповідно до Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", з метою виконання вимог Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків", враховуючи звернення ДП Видавництво і топографія "Таврида" від 15.03.2012 N 123, наказую:

1. Директору ДП Видавництво і типографія "Таврида" Литвакову А. В.:

1.1. Здійснити безоплатну передачу з балансу ДП Видавництво і типографія "Таврида" у комунальну власність територіальної громади м. Сімферополь житлових приміщень (гуртожитку), розташованих за адресою: м. Сімферополь, вул. Рубцова/51 Армії/ Федько, 45/56/30;

1.2. Взяти участь в роботі комісії з питання приймання-передачі вказаного об'єкта житлового фонду;

1.3. За результатами проведених заходів надати Держкомтелерадіо України оформлені акти приймання-передачі об'єкта, зазначеного у пункті 1.1 цього наказу, для затвердження.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л.

 

Голова Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали