ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.11.2017 р. N 1395

Київ

Про передачу житлового будинку на вул. Гоголівській, 17 у Шевченківському районі об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "СНЕЙЛ СЕРВІС" та його списання

Відповідно до Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року N 301 "Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків" (Постанова N 301), враховуючи звернення голови правління об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "СНЕЙЛ СЕРВІС" Швідлер М. Л. від 01 грудня 2016 року N 12, а також те, що квартири у житловому будинку на вул. Гоголівській, 17 у Шевченківському районі належать громадянам на праві приватної власності:

1. Комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" у встановленому порядку вирішити питання щодо:

1.1. Передачі житлового будинку па вул. Гоголівській, 17 у Шевченківському районі об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "СНЕЙЛ СЕРВІС".

1.2. Списання з балансу житлового будинку на вул. Гоголівській, 17 у Шевченківському районі.

1.3. Створення комісій для приймання-передачі житлового будинку та його списання згідно з підпунктами 1.1, 1.2 цього пункту.

2. Позицію 3 додатка 4 до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 12 листопада 2001 року N 2419 "Про будинки комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Слецжитлофонд" виключити.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Спасибка О. В.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали