ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Дев'ятнадцята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 30.12.2014 р. N 1167

Про перейменування об'єкта природно-заповідного фонду місцевого значення в області

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування України", на виконання статті 53 Закону України "Про природно-заповідний фонд України" обласна рада вирішила:

1. Змінити назву об'єкта природно-заповідного фонду місцевого значення лісового заказника "Радянські Карпати", оголошеного рішенням виконавчого комітету Закарпатської обласної ради народних депутатів від 07.03.90 N 55 "Про розширення мережі територій та об'єктів природно-заповідного фонду Закарпатської області" на "Смерекові Карпати".

2. Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації внести зміни у Перелік територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного та місцевого значення, розташованих на території Закарпатської області, згідно з пунктом 1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Рівіса М. М. та постійну комісію обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів (Цірик М. М.).

 

Голова ради

В. Чубірко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали