ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.06.2012 р. N 959

Київ

Про перейменування притулку для дітей N 1 Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до ст. 11, 111 Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", Типового положення про притулок для дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.97 N 565, Типового положення про центр соціально-психологічної реабілітації дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 N 87, враховуючи погодження Міністерства соціальної політики України від 22.05.2012 N 5533/0/14-12/57, з метою оптимізації мережі закладів соціального захисту дітей, організації діяльності із надання комплексної допомоги дітям щодо їх реабілітації та соціалізації, повернення до біологічної сім'ї, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Перейменувати Притулок для дітей N 1 Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в Центр соціально-психологічної реабілітації дітей N 1 Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Службі у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання зазначеного розпорядження.

2.2. затвердити положення про Центр соціально-психологічної реабілітації дітей N 1 Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.3. щорічно при складанні бюджетного запиту враховувати видатки на утримання Центру соціально-психологічної реабілітації дітей N 1 на 100 ліжкомісць. У 2012 році фінансування Центру соціально-психологічної реабілітації дітей N 1 проводити за рахунок коштів, передбачених в бюджеті міста Києва на утримання закладів, що надають соціальні послуги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали