МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 грудня 2011 року N 701

Про перейменування та затвердження нової редакції Статуту Державного підприємства "Великолазівський"

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності", наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 9 червня 2004 року N 65 "Про затвердження Вимог щодо написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу" та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України Статуту радгосп-заводу "Великолазівський", наказую:

1. Перейменувати радгосп-завод "Великолазівський" (ЄДРПОУ 00413825, адреса: 88000, м. Ужгород, вул. Лисенка, 41) у державне підприємство "Великолазівський" (ЄДРПОУ 00413825, адреса: 89414, с. Стрипа, Ужгородський район, Закарпатська область).

Державне підприємство "Великолазівський" є правонаступником майнових прав та обов'язків радгосп-заводу "Великолазівський".

2. Функції координації роботи, пов'язаної з галузевими особливостями діяльності державного підприємства "Великолазівський", покласти на Департамент землеробства (Демидов О. А.).

3. Затвердити нову редакцію Cтатуту державного підприємства "Великолазівський", що додається.

4. Директору державного підприємства "Великолазівський" Смоляру Ю. Б.:

4.1. У двотижневий термін забезпечити державну реєстрацію Cтатуту.

4.2. У місячний термін подати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.):

копію довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;

копію свідоцтва про державну реєстрацію;

зразок відбитка печатки юридичної особи.

4.3. Розмістити в друкованих засобах масової інформації повідомлення про перейменування радгосп-заводу "Великолазівський".

4.4. Подавати квартальну та річну фінансову звітність Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.).

5. Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.) врахувати зміни, пов'язані з перейменуванням радгосп-заводу "Великолазівський", при розробці прогнозів економічного і соціального розвитку та фінансових планів, формуванні переліку державних підприємств, установ і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Перший заступник Міністра

М. Д. Безуглий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали