Додаткова копія: Про перейменування у структурі та штатному розписі Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 листопада 2018 року N 43шц

З метою удосконалення організації роботи Генеральної прокуратури України, керуючись статтями 8 (Перелік N 1697-VII), 9 (Перелік N 1697-VII) та 14 Закону України "Про прокуратуру" (Перелік N 1697-VII), наказую:

1. Перейменувати у структурі та штатному розписі Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України:

1.1. Підрозділ "Слідче управління" на "Управління нагляду за додержанням законів та виконання судових рішень у кримінальному провадженні".

1.2. Підрозділ "Відділ нагляду за додержанням законів та виконання судових рішень у кримінальному провадженні слідчого управління" на "Відділ нагляду з організації процесуального керівництва, підтримання обвинувачення в суді, додержання законів при виконанні судових рішень та координації правоохоронної діяльності управління нагляду за додержанням законів та виконання судових рішень у кримінальному провадженні".

1.3. Підрозділ "Слідчий відділ слідчого управління" на "Слідчий відділ управління нагляду за додержанням законів та виконання судових рішень у кримінальному провадженні".

2. Внести відповідні зміни до наказів Генерального прокурора України від 16.07.2015 N 55шц (Наказ N 55шц) та N 56шц.

 

Генеральний прокурор України

Ю. Луценко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали