МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 травня 2017 року N 668

Про перейменування УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА "ІЗОТОП" та затвердження Статуту ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "УДВП ІЗОТОП"

Відповідно до статті 57 Господарського кодексу України, статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", статті 15 та частини четвертої статті 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", наказу Міністерства юстиції України від 05.03.2012 N 368/5 "Про затвердження Вимог до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки" (Наказ N 368/5), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.03.2012 за N 367/20680, наказую:

1. Перейменувати УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІЗОТОП" (ідентифікаційний код 14308322, місцезнаходження: вул. Антоновича, 152, м. Київ, 03150) у ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УДВП ІЗОТОП".

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УДВП ІЗОТОП" є правонаступником майнових прав та обов'язків УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА "ІЗОТОП".

2. Затвердити Статут ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "УДВП ІЗОТОП", що додається*.


* Не наводиться.

3. Директору УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА "ІЗОТОП" Солоду О. К.:

у місячний термін у встановленому порядку подати Статут на державну реєстрацію;

у десятиденний строк після державної реєстрації Статуту поінформувати Мінекономрозвитку про її проведення.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном від 06.07.2012 N 171 "Про затвердження статуту УДВП "ІЗОТОП" у новій редакції" (Наказ N 171).

5. Цей наказ набирає чинності з дня його прийняття, крім пункту 4, який набирає чинності з дня державної реєстрації Статуту, зазначеного в пункті 2 цього наказу.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Нефьодова М. Є.

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

С. І. Кубів
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали