ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.07.2012 р. N 1284

Київ

Про перекладання, прокладання зовнішніх інженерних мереж по вулицях Петропавлівській, Верболозній, Тагільській, Шполянській, Олени Теліги та по провулках Верболозному і Рясному у Подільському районі

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою своєчасного введення в експлуатацію житлового будинку на вул. Петропавлівській, 50, 50-б у Подільському районі, будівництво якого здійснюється частково за кошти міського бюджету, та забезпечення мешканців житлових будинків по вулицях Петропавлівській, Верболозній, Тагільській, Шполянській, Олени Теліги та по провулках Верболозному і Рясному у Подільському районі комунальними послугами належної якості, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") виступити замовником перекладання, прокладання зовнішніх інженерних мереж за кошти спеціального фонду міського бюджету, а саме:

1.1. Перекладання водопровідної мережі по вул. Петропавлівській від перетину з вул. Бакинською до перетину з вул. Рилєєва;

1.2. Прокладання теплової мережі від ТК біля будинку N 45 на вул. Олени Теліги до вул. Петропавлівської та по вул. Петропавлівській до будинку N 50, 50-б по цій вулиці;

1.3. Прокладання електромережі від ТП 210 (вул. Шполянська, 6-а) по вулицях Шполянській, Тагільській, Верболозній, Петропавлівській, по провулках Верболозному та Рясному до ТП 116 (вул. Петропавлівська, 40) та від ТП 116 до ТП 2279 (вул. Фрунзе, 107) по вулицях Петропавлівській і Олени Теліги.

2. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з КП "Спецжитлофонд" надати у встановленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335) щодо перекладання, прокладання зовнішніх інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету.

3. КП "Спецжитлофонд":

3.1. Визначити на конкурсних засадах у встановленому порядку генеральні проектну та будівельну організації на перекладання, прокладання зовнішніх інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.2. Забезпечити розроблення та затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації на перекладання, прокладання зовнішніх інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Здійснити фінансування перекладання, прокладання зовнішніх інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету.

3.4. Після завершення робіт організувати прийняття зовнішніх інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в експлуатацію.

4. Взяти до відома, що після завершення робіт з перекладання, прокладання зовнішніх інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та введення їх в експлуатацію це майно зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва з наступною передачею у володіння та користування відповідним експлуатуючим організаціям.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий
обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали