ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 грудня 2011 року N 1890

Про перелік об'єктів, що підлягають приватизації

Відповідно до Державної програми приватизації на 2000 - 2002 роки, затвердженої Законом України "Про Державну програму приватизації", статті 7 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" наказую:

1. Включити до переліку об'єктів державної власності групи А, що підлягають приватизації шляхом продажу за конкурсом об'єкт згідно з додатком до цього наказу.

2. Управлінню продажу об'єктів малої приватизації та ЦМК повідомити адміністрацію підприємства про включення об'єкта, вказаного в додатку до цього наказу, до переліку об'єктів державної власності групи А, що підлягають приватизації шляхом продажу за конкурсом.

3. Управлінню продажу об'єктів малої приватизації та ЦМК здійснити приватизацію об'єкта, вказаного в додатку до цього наказу, згідно з чинним законодавством про приватизацію.

4. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на начальника Управління продажу об'єктів малої приватизації та ЦМК.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

І. Миронюк

 

Додаток
до наказу ФДМУ
23.12.2011 N 1890

Перелік об'єктів державної власності групи А, що підлягають приватизації шляхом продажу за конкурсом

N
п/п

Назва об'єкта

Адреса об'єкта

Орган управління

Спосіб приватизації

Примітки

1

2

3

4

5

6

Управління продажу об'єктів малої приватизації та ЦМК Фонду державного майна України

1

Цілісний майновий комплекс державного підприємства "Готель "Спорт"

03150, м. Київ - 150, вул. Червоноармійська, 55

Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів

Конкурс

Лист Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів від 16.12.2011 N 10127/12-11

 

Начальник Управління

Т. Буртняк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали