КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 29 листопада 2011 року N 13/56

Про перелік пам'ятних дат і ювілеїв у 2012 році, заходи з відзначення та проведення яких потребують висвітлення державними засобами масової інформації

Рішення введено в дію наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 12 грудня 2011 року N 353 (Перелік N 353)

Заслухавши інформацію директора департаменту телебачення і радіомовлення Абрамова С. О., колегія зазначає наступне.

Робота державних засобів масової інформації із висвітлення пам'ятних дат і ювілеїв спрямована на зміцнення політичної стабільності у суспільстві, громадянської злагоди і взаєморозуміння, утвердження засад української державності, загальнонаціональних ідейних орієнтирів та духовних цінностей.

Колегія констатує, що існує нагальна потреба у формуванні щорічного Переліку державних, релігійних та професійних свят, визначних подій, пам'ятних дат, ювілеїв та інших суспільно важливих подій (Перелік N 353), висвітлення яких державними засобами інформації буде здійснюватись з урахуванням специфіки діяльності Держкомтелерадіо України. Держкомтелерадіо згідно з наявною інформацією та з урахуванням рекомендацій Громадської гуманітарної ради при Президентові України В. Ф. Януковича сформував зазначений Перелік.

З метою налагодження системної роботи у цьому напрямі, Комітет надіслав листи до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства культури України з проханням надати Держкомтелерадіо України історично обґрунтовані пропозиції щодо відзначення визначних подій і ювілейних дат у 2012 році не пізніше 1 грудня 2011 року.

У зв'язку із зазначеним колегія ухвалила:

1. Інформацію щодо пам'ятних дат і ювілеїв у 2012 році, заходи з відзначення та проведення яких потребують висвітлення державними засобами масової інформації, взяти до відома.

2. Схвалити Перелік державних, релігійних та професійних свят, визначних подій, пам'ятних дат, ювілеїв та інших суспільно важливих подій у 2012 році, заходи з відзначення та проведення яких потребують висвітлення державними засобами масової інформації (Перелік N 353) (далі - Перелік), та Календар основних знаменних й пам'ятних дат у 2012 році (Перелік N 353) (далі - Календар), що додаються (див. окремо в базі).

3. Управлінню інформаційної політики (Червак Б. О.) розмістити схвалений колегією Перелік (Перелік N 353) на веб-сайті Держкомтелерадіо України.

4. Департаменту телебачення і радіомовлення (Абрамов С. О.) включити до щорічних рекомендацій для державних телерадіоорганізацій щодо тематики теле- та радіопрограм, які виробляються за державним замовленням, інформування населення про пам'ятні дати і ювілеї згідно з Переліком (Перелік N 353) та Календарем (Перелік N 353).

5. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.) сприяти висвітленню державними і комунальними друкованими засобами масової інформації пам'ятних дат і ювілеїв згідно з Переліком (Перелік N 353) та Календарем (Перелік N 353).

6. Керівникам державних телерадіоорганізацій забезпечити висвітлення пам'ятних дат і ювілеїв у 2012 році в тематичних та інформаційних теле- та радіопередачах.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Голови Держкомтелерадіо України Кравченка Д. В.

 

Голова колегії
Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали