ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.12.2011 р. N 2505

Київ

Про перенесення робочих днів у 2012 році

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.11.2011 N 1210-р "Про перенесення робочих днів у 2012 році" (Розпорядження N 1210-р) з метою створення сприятливих умов для святкування 8 березня - Міжнародного жіночого дня, 1 і 2 травня - Дня міжнародної солідарності трудящих та 28 червня - Дня Конституції України, а також раціонального використання робочого часу:

1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій міста Києва (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", Державної казначейської служби та банківських установ) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2012 році для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

п'ятниці 9 березня - на суботу 3 березня;

понеділка 30 квітня - на суботу 28 квітня;

п'ятниці 29 червня - на суботу 7 липня.

2. Керівникам безперервно діючих підприємств та підприємств, пов'язаних з обслуговуванням населення, забезпечити стабільне функціонування інфраструктури міста та повноцінне обслуговування мешканців та гостей міста Києва у святкові дні.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом функціональних обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали