Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про перенесення робочих днів у 2020 році

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.10.2019 р. N 504

Про перенесення робочих днів у 2020 році

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019 року N 995-р "Про перенесення робочих днів у 2020 році" (Розпорядження N 995-р) з метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умови для святкування у 2020 році 7 січня - Різдва Христового, зобов'язую:

1. В апараті та структурних підрозділах Запорізької обласної державної адміністрації перенести у 2020 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочий день з понеділка 06 січня - на суботу 11 січня.

2. Рекомендувати головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення та керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації видати відповідні розпорядчі акти з цього питання.

3. Голів райдержадміністрацій призначити відповідальних чергових з керівного складу райдержадміністрацій на святковий період.

4. Рекомендувати Головному управлінню Національної поліції в Запорізькій області, Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації посилити контроль на відповідних напрямках роботи з метою забезпечення безпеки населення області в період свят.

 

Голова

В. Туринок
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали