КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 589/7926

Про перенесення робочих днів у зв'язку з проведенням у м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Відповідно до частини третьої статті 3 Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", з метою створення сприятливих умов для здійснення заходів, пов'язаних з проведенням у місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, Київська міська рада вирішила:

1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій міста Києва (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", Державної казначейської служби та банківських установ) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, робочі дні (11, 15, 19) у червні 2012 року, в які будуть проводитись матчі фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) разом із керівниками безперервно діючих підприємств та підприємств, пов'язаних з обслуговуванням населення, забезпечити стабільне функціонування інфраструктури міста у дні, зазначені в пункті 1 цього рішення.

3. Керівникам безперервно діючих підприємств та підприємств, пов'язаних з обслуговуванням населення, забезпечити стабільне функціонування інфраструктури міста та повноцінне обслуговування мешканців та гостей міста Києва у дні проведення матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови - секретаря Київської міської ради Герегу Г. Ф.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали