Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про переоформлення ліцензій на постачання природного газу за нерегульованим тарифом ЗАТ "СПІЛКА ЗБАГАЧУВАЧІВ ДОНБАСУ" та ЗАТ "ТИСАГАЗ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 листопада 2010 року N 1512

м. Київ

Про переоформлення ліцензій на постачання природного газу за нерегульованим тарифом ЗАТ "СПІЛКА ЗБАГАЧУВАЧІВ ДОНБАСУ" та ЗАТ "ТИСАГАЗ"

Відповідно до законів України "Про засади функціонування ринку природного газу", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Переоформити ліцензію АВ N 472089 на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, видану ЗАКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "СПІЛКА ЗБАГАЧУВАЧІВ ДОНБАСУ", код ЄДРПОУ 32389483, у зв'язку зі зміною найменування юридичної особи на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СПІЛКА ЗБАГАЧУВАЧІВ ДОНБАСУ".

2. Переоформити ліцензію АВ N 331974 на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, видану ЗАКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ТИСАГАЗ", код ЄДРПОУ 22091121, у зв'язку зі зміною найменування юридичної особи на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТИСАГАЗ".

Ліцензії АВ N 472089 та АВ N 331974 визнати недійсними.

 

Голова Комісії 

С. Тітенко 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали