НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 листопада 2011 року N 2259

м. Київ

Про переоформлення ліцензій на розподіл природного, нафтового газу та газу (метану) вугільних родовищ та постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом, виданих ВАТ "КЕРЧГАЗ"

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Переоформити ліцензію АВ N 527243 на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу та газу (метану) вугільних родовищ та ліцензію АВ N 527244 на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом, видані ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КЕРЧГАЗ", код ЄДРПОУ 03348130, у зв'язку зі зміною найменування юридичної особи на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КЕРЧГАЗ".

Ліцензії АВ N 527243 та АВ N 527244 визнати недійсними.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали