Додаткова копія: Про переоформлення ліцензій, виданих ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КИЇВСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД "ЗВАРКА"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.01.2018 р. N 9

Київ

Про переоформлення ліцензій, виданих ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КИЇВСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД "ЗВАРКА"

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII):

1. Переоформити ліцензії серії АВ N 613891 на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії), серії АВ N 613892 на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, серії АВ N 613893 на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, видані ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КИЇВСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД "ЗВАРКА" (ідентифікаційний код 01284821, місцезнаходження: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, будинок 23), на ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях, когенераційних установках, та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), крім виробництва теплової енергії за нерегульованим тарифом, з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами, крім транспортування теплової енергії за нерегульованим тарифом, та з постачання теплової енергії, крім постачання теплової енергії за нерегульованим тарифом, безстроково.

2. Ліцензії серії АВ N 613891, АВ N 613892 та АВ N 613893 визнати недійсними.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П. О.

 

Виконуючий обов'язки голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали