НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 6 липня 2012 року N 557

Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів у зв'язку зі зміною місцезнаходження юридичної особи, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії, затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 за N 345, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за N 890/12764 (із змінами), наказую:

1. Переоформити ліцензію серії АГ N 580270 від 28.02.2012, видану ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "АКЦЕПТ БАНК" (ідентифікаційний код юридичної особи 37515069) на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме: депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, у зв'язку зі зміною найменування юридичної особи, а саме: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦЕПТ БАНК" на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СЕБ КОРПОРАТИВНИЙ БАНК" та у зв'язку зі зміною місцезнаходження, а саме: 03049, м. Київ, Повітрофлотський проспект, будинок 14/17, на 01001, м. Київ, вулиця Михайлівська, будинок 7.

2. Визнати недійсною ліцензію серії АГ N 580270 від 28.02.2012, видану ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "АКЦЕПТ БАНК" на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме: депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, у зв'язку з її переоформленням.

3. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Ю. Жулій) забезпечити повідомлення в засобах масової інформації про переоформлення відповідної ліцензії вказаному суб'єкту господарської діяльності.

4. Департаменту регулювання депозитарної та розрахунково-клірингової діяльності (І. Курочкіна) забезпечити внесення відповідних змін до ліцензійного реєстру професійних учасників ринку цінних паперів.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на члена Комісії О. Тарасенка.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали