НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 11 травня 2012 року N 380

Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих приватним акціонерним товариством "Таргет Ессет Менеджмент" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, у зв'язку зі зміною найменування та місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 N 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24.07.2006 за N 864/12738 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Переоформити ліцензію, видану приватному акціонерному товариству "Компанія з управління активами "Адамант Ессет Менеджмент" серії АВ N 581217 від 26.04.2011 на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), у зв'язку зі зміною найменування, а саме: приватне акціонерне товариство "Компанія з управління активами "Адамант Ессет Менеджмент" на приватне акціонерне товариство "Таргет Ессет Менеджмент" та місцезнаходження, а саме: 01004, місто Київ, вулиця Червоноармійська, будинок 5, офіс 27 на 01601, місто Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 34, офіс 311 (ідентифікаційний код юридичної особи 35759595).

2. Визнати недійсною ліцензію серії АВ N 581217 від 26.04.2011, видану приватному акціонерному товариству "Компанія з управління активами "Адамант Ессет Менеджмент" на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), у зв'язку з її переоформленням.

3. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Жулій Ю. О.) забезпечити опублікування в засобах масової інформації повідомлення про переоформлення відповідної ліцензії вказаному суб'єкту господарської діяльності.

4. Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів (Симоненко О. М.) забезпечити внесення відповідних змін до ліцензійного реєстру професійних учасників ринку цінних паперів.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на члена Комісії О. Тарасенка.

 

Т. в. о. Голови Комісії

О. Петрашко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали