НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 18 травня 2012 року N 187

м. Київ

Про переоформлення ліцензії з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, виданої Дочірньому підприємству "Теплокомуненерго Маяк" ВАТ "Маяк"

Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", "Про теплопостачання", Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1073 (Положення N 1073/2011), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

1. Переоформити ліцензію серії АВ N 345071 на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), видану Дочірньому підприємству "Теплокомуненерго Маяк" Відкритого акціонерного товариства "Маяк" (код ЄДРПОУ 23110524, м. Вінниця, Ленінський р-н, Хмельницьке шосе, буд. 145), у зв'язку із зміною найменування юридичної особи на Дочірнє підприємство "Теплокомуненерго Маяк" Публічного акціонерного товариства "Маяк" (код ЄДРПОУ 23110524, м. Вінниця, Ленінський р-н, Хмельницьке шосе, буд. 145).

2. Ліцензію серії АВ N 345071 визнати недійсною.

 

В. о. Голови Комісії

Ю. Хіврич

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали