Додаткова копія: Про перепідготовку осіб, які обіймають посади фельдшерів з медицини невідкладних станів та сестер медичних з невідкладних станів на циклах спеціалізації "Екстрена медицина"

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 січня 2019 року N 82

Про перепідготовку осіб, які обіймають посади фельдшерів з медицини невідкладних станів та сестер медичних з невідкладних станів на циклах спеціалізації "Екстрена медицина"

Відповідно до статті 75 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я", абзацу третього частини шостої статті 18 Закону України "Про освіту" (Закон N 2145-VIII), пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), та з метою якісної підготовки фахівців для роботи в системі екстреної медичної допомоги наказую:

1. Запровадити перепідготовку осіб, які обіймають посади фельдшерів з медицини невідкладних станів та сестер медичних з невідкладних станів (освітній рівень молодший спеціаліст), на циклах спеціалізації "Екстрена медицина".

2. Державному вищому навчальному закладу "Тернопільський державний медичний університеті мені І. Я. Горбачевського МОЗ України" розробити та затвердити в установленому порядку навчальну програму перепідготовки осіб, які обіймають посади фельдшерів з медицини невідкладних станів та сестер медичних з невідкладних станів на циклах спеціалізації "Екстрена медицина" тривалістю 1 місяць.

3. Установити, що на цикли спеціалізації зараховуються особи, які обіймають посади фельдшерів з медицини невідкладних станів та сестер медичних з невідкладних станів.

4. Установити, що перепідготовка осіб, які обіймають посади фельдшерів з медицини невідкладних станів та сестер медичних з невідкладних станів на циклах спеціалізації "Екстрена медицина" проводиться в Державному вищому навчальному закладі "Тернопільський державний медичний університеті мені І. Я. Горбачевського МОЗ України" особами, які пройшли курси підвищення кваліфікації "Екстрена медицина" та "Інструктор з надання догоспітальної допомоги" в установленому законодавством порядку.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Лінчевського О. В.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали