НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 14 березня 2017 року N 269

м. Київ

Про перерахування коштів

Відповідно до законів України "Про електроенергетику", "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII), з метою забезпечення своєчасного повернення кредитних коштів, залучених ДП "Енергоринок" для розрахунків з виробниками електричної енергії, ураховуючи звернення ДП "Енергоринок" (лист від 03 березня 2017 року N 01/26-2426), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Розпоряднику коштів Оптового ринку електричної енергії України із суми коштів, нарахованих відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 грудня 2015 року N 3247 "Про алгоритм розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії" (Постанова N 3247), здійснювати утримання коштів відповідно до термінів повернення та сум, передбачених у постановах НКРЕКП щодо залучення кредитних коштів та перераховувати їх на поточний рахунок ДП "Енергоринок".

2. У разі якщо сума утримання коштів в учасника розподілу коштів перевищує суму коштів, нарахованих йому згідно з постановою НКРЕКП від 30 грудня 2015 року N 3247 "Про алгоритм розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії" (Постанова N 3247), то сума недостатніх для утримання коштів пропорційно утримується з коштів, належних іншим учасникам розподілу коштів, та перераховується на поточний рахунок ДП "Енергоринок" з подальшим поверненням цих коштів таким учасникам протягом наступних банківських днів за рахунок коштів, нарахованих учасникам розподілу коштів.

3. У разі якщо загальна сума утримання коштів в учасника розподілу коштів перевищує суму коштів, що належить до розподілу відповідно до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2015 року N 3247 "Про алгоритм розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії" (Постанова N 3247), розпоряднику коштів Оптового ринку електричної енергії України включити необхідну суму коштів в алгоритм розподілу з коштів, які надходитимуть на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії в день розподілу. Зазначені кошти не враховувати наступного дня при розподілі коштів згідно з постановою НКРЕКП від 30 грудня 2015 року N 3247 "Про алгоритм розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії".

4. ДП "Енергоринок" інформувати НКРЕКП щодо величини суми, що була використана з надходжень на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії в день розподілу.

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали