ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.11.2017 р. N 1389

Київ

Про перерозподіл видатків бюджету міста Києва

Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року N 18 "Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету", підпункту 17.8 пункту 17 рішення Київської міської ради від 12 грудня 2016 року N 554/1558 "Про бюджет міста Києва на 2017 рік", рішення Київської міської ради від 12 грудня 2016 року N 553/1557 "Про Програму економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік":

1. Затвердити перерозподіл коштів у межах асигнувань по головних розпорядниках бюджетних коштів між об'єктами будівництва, реконструкції тощо, а також видами оплачуваних робіт (проектні роботи, оплата за минулі роки, поточні капітальні вкладення, придбання обладнання тощо), передбачених додатком 4 до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 12 грудня 2016 року N 553/1557, що додається.

2. Затвердити перерозподіл коштів у межах асигнувань по головних розпорядниках бюджетних коштів між напрямами виконання робіт з капітального ремонту, передбачених додатком 5 до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 12 грудня 2016 року N 553/1557, що додається.

3. Затвердити перерозподіл видатків розвитку, передбачених головним розпорядникам бюджетних коштів на 2017 рік у спеціальному фонді бюджету міста Києва в межах загального обсягу бюджетних призначень на фінансування капітальних вкладень, що додається.

4. Затвердити перерозподіл видатків розвитку, передбачених головним розпорядникам бюджетних коштів на 2017 рік у спеціальному фонді бюджету міста Києва в межах загального обсягу бюджетних призначень на фінансування капітального ремонту, що додається.

5. Відповідно до пунктів 1, 2, 3, 4 цього розпорядження внести зміни до показників Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік, доведених до департаментів, управлінь, інших структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій згідно з розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06 січня 2017 року N 3 "Про Програму економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік" (Розпорядження N 3) (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 жовтня 2017 року N 1279 (Розпорядження N 1279)), а саме:

зведеної програми капітальних вкладень та капітального ремонту;

розподілу асигнувань на фінансування капітальних вкладень;

зведеного розподілу асигнувань на фінансування капітального ремонту;

розподілу асигнувань на фінансування капітального ремонту, виклавши їх в нових редакціях, що додаються.

6. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити подання цього розпорядження на погодження до постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

7. Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) внести відповідні зміни до розпису місцевого бюджету, після погодження в установленому порядку цього розпорядження з постійною комісією Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали