РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 22 травня 1985 р. N 213

Київ

Про перетворення колгоспу "Зоря комунізму" Хорольського району Полтавської області в радгосп Міністерства сільського господарства УРСР

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Полтавського облвиконкому, підтриману Держпланом УРСР, Міністерством сільського господарства УРСР, Міністерством фінансів УРСР і Укрконторою Держбанку СРСР, про перетворення колгоспу "Зоря комунізму" Хорольського району з радгосп Міністерства сільського господарства УРСР.

Перетворення колгоспу в радгосп здійснити у порядку, встановленому постановою Ради Міністрів СРСР і ЦК КПРС від 3 травня 1957 р. N 495 /постанова Ради Міністрів УРСР і ЦК Компартії України від 9 травня 1957 р. N 450/.

Зберегти за колгоспниками, які перейдуть на постійну роботу в радгосп, присадибні ділянки у розмірах, якими вони користувалися в колгоспі.

Міністерству сільського господарства УРСР забезпечити погашення заборгованості колгоспу по позичках Держбанку СРСР та іншим кредиторам на день припинення виробничої діяльності за рахунок власних коштів.

2. Міністерству сільського господарства УРСР створити в установленому порядку на базі новоорганізованого радгоспу та Хорольського технікуму механізації сільського господарства радгосп-технікум.

3. Держплану УРСР і Міністерству фінансів УРСР внести до плану економічного і соціального розвитку та бюджету Української РСР на 1985 рік зміни, що випливають з цієї постанови.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали