МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 листопада 2011 року N 713

Про перетворення Відкритого акціонерного товариства "Горлівське управління шахтобудмеханізації"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 382 (Положення N 382/2011), враховуючи клопотання Відкритого акціонерного товариства "Горлівське управління шахтобудмеханізації" (листи від 09.09.2011 N 09-147 та від 29.09.2011 N 09-169), наказую:

1. Припинити діяльність Відкритого акціонерного товариства "Горлівське управління шахтобудмеханізації" (далі - ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації"), розташованого за адресою: 84624, м. Горлівка Донецької області, вул. Маршала Пересипкіна, 8 (код ЄДРПОУ 35801987), шляхом реорганізації - перетворення в Державне підприємство "Горлівське управління шахтобудмеханізації" (далі - ДП "Горлівське управління шахтобудмеханізації").

2. Виконання обов'язків керівника ДП "Горлівське управління шахтобудмеханізації" покласти на Степанова Анатолія Володимировича, за його згодою, до укладання контракту з керівником державного підприємства в установленому порядку, звільнивши його з посади директора - голови правління ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації".

3. Утворити комісію з припинення діяльності ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації", у складі:

- Пихтін Олександр Миколайович (ідентифікаційний номер [...]) - заступник директора ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації", голова комісії.

Члени комісії:

- Сидорина Олена Володимирівна (ідентифікаційний номер [...]) - головний бухгалтер ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації";

- Булєйко Валерій Анатолійович (ідентифікаційний номер [...]) - головний механік, голова профкому ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації";

- Чигорева Ірина Володимирівна (ідентифікаційний номер [...]) - бухгалтер ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації".

4. Голові комісії з припинення діяльності Пихтіну О. М.:

4.1. У встановленому порядку забезпечити опублікування в спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцем знаходження товариства Інформації про припинення діяльності ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації" шляхом реорганізації - перетворення, порядок та термін заявлення претензій кредиторами до юридичної особи у процесі перетворення, наявних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

4.2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців з дня публікації повідомлення про перетворення.

4.3. У триденний термін після підписання наказу повідомити відповідного державного реєстратора про прийняте рішення щодо припинення юридичної особи шляхом реорганізації - перетворення та подати йому в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

4.4. Забезпечити в установленому порядку та терміни подання Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку України інформації відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України від 19.12.2006 N 1591.

4.5. Здійснити інвентаризацію майна ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації" станом на 01.02.2012 і за її результатами скласти передавальний баланс, який з висновками комісії подати Міненерговугілля України на затвердження, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами.

4.6. Забезпечити проведення в установленому законодавством порядку на конкурсних засадах незалежної оцінки майна ДП "Горлівське управління шахтобудмеханізації".

4.7. У встановленому порядку попередити працівників ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації" про припинення діяльності товариства шляхом реорганізації - перетворення і забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку, визначеному чинним законодавством України.

4.8. Здійснити всі інші, передбачені чинним законодавством заходи, пов'язані з виданням цього наказу.

4.9. Припинення діяльності ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації" здійснити до 01.03.2012.

4.10. Щомісяця надавати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України інформацію про стан виконання цього наказу та після завершення процедури припинення діяльності ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації" надати інформацію про внесення запису до державного реєстру про припинення його діяльності.

5. Виконуючому обов'язки директора ДП "Горлівське управління шахтобудмеханізації" Степанову А. В.:

5.1. В установленому порядку підготувати проект Статуту ДП "Горлівське управління шахтобудмеханізації" та подати Міненерговугілля України на затвердження.

5.2. Після затвердження Статуту подати відповідному державному реєстратору передбачені чинним законодавством документи для здійснення державної реєстрації юридичної особи.

5.3. Надати у триденний термін з дати внесення запису до Єдиного державного реєстру підприємств, установ та організацій України Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України відповідні підтвердні документи.

6. Директору - голові правління ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації" Степанову А. В. взяти до уваги, що контракт з ним буде розірвано у порядку, встановленому чинним законодавством.

7. Установити, що ДП "Горлівське управління шахтобудмеханізації" є правонаступником усіх прав та обов'язків ВАТ "Горлівське управління шахтобудмеханізації".

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали