Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 березня 2020 р. N 338-р

Київ

Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації

1. З урахуванням поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, висновків Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо визнання розповсюдження COVID-19 у країнах світу пандемією, з метою ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення та відповідно до статті 14 ( N 5403-VI) та частини другої статті 78 Кодексу цивільного захисту України ( N 5403-VI) установити для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режим надзвичайної ситуації до 24 квітня 2020 року.

2. Призначити заступника Міністра охорони здоров'я - головного державного санітарного лікаря України керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов'язаної з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - надзвичайна ситуація).

3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям за участю підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності:

здійснити заходи у межах та обсягах, що необхідні для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;

інформувати про стан виконання заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Міністерство охорони здоров'я.

4. Координацію заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації покласти на Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 75
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали