ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.11.2011 р. N 18/15-16-7151-ЕП

Начальнику Київської регіональної митниці
Начальникам митниць

Про переведення на індивідуальний режим ліцензування

Наступним повідомляємо, що наказом Мінекономрозвитку і торгівлі від 04.11.2011 N 198 (Перелік N 198) переведено суб'єкта господарської діяльності зі спеціальної санкції - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності на індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності. Переведення здійснюється відповідно до частини шостої ст. 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність". При цьому, втратив чинність наказ Мінекономіки від 19.07.2011 N 594 (Перелік N 594) в частині застосування до суб'єкта господарської діяльності спеціальної санкції - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності.

Направляємо для керівництва та використання в роботі зазначений наказ Мінекономрозвитку і торгівлі України.

Наступним повідомляємо, що розгляд зовнішньоекономічних контрактів і видача разових ліцензій на право здійснення зовнішньоекономічних операцій суб'єктом господарської діяльності, до якого застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності, а також українським суб'єктом з іноземним, до якого застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування, здійснюється в межах компетенції, передбаченої Положенням про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій, затвердженим наказом Мінекономіки від 17.04.2000 N 47.

Про факти порушення законодавства України при здійсненні зовнішньоекономічних операцій зазначеним суб'єктом господарської діяльності, до якого застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності, своєчасно інформувати Департамент митних інформаційних технологій та статистики (тел. (044) 481-19-38).

Додаток: дані підприємства в електронному вигляді знаходяться у файлі 198.xls.

 

Начальник Департаменту

П. В. Пашко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали