МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 травня 2012 року N 644

Про переведення суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України на індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності

Відповідно до частини шостої статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", на підставі звернення Управління Служби безпеки України у Вінницькій області від 12.05.2012 N 53/8-1528нт наказую:

1. За порушення пов'язаних із Законом України "Про зовнішньоекономічну діяльність" законів України, що встановлюють порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті, а саме статті 1 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті", починаючи з 05.06.2012 перевести суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, зазначеного в додатку до цього наказу, на індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 13.02.2012 N 146 (Перелік N 146).

3. Департаменту зовнішньоекономічної діяльності (Кравченко В. В.):

в установленому порядку довести цей наказ до відома Державної митної служби, Державної податкової служби, Національного банку, Управління Служби безпеки України у Вінницькій області, Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Вінницької облдержадміністрації;

забезпечити розміщення інформації про цей наказ на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку в розділі спеціальних санкцій.

4. Управлінню міжнародного співробітництва та євроінтеграції Вінницької облдержадміністрації (Шипук О. С.) довести цей наказ до відома суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, зазначеного в додатку до цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора департаменту зовнішньоекономічної діяльності Кравченка В. В.

 

Заступник Міністра економічного
розвитку і торгівлі України -
керівник апарату

В. П. Павленко


 

Додаток
до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
28.05.2012 N 644


ПЕРЕЛІК
суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України, яких переведено на індивідуальний режим ліцензування

N

Назва резидента

Область

Адреса резидента

Код згідно з ЄДРПОУ

Сума заборг., тис. од.

Валюта

Назва нерезидента

Адреса нерезидента

Тип порушення

N наказу, яким була заст. спецсанкція

1

ПП "ГАРАНТ ТРЕЙД"

ВІННИЦЬКА

М. ВІННИЦЯ, ПРОСП. ЮНОСТІ, 44, КВ. 56; ФАКТ. АДР.: М. ВІННИЦЯ, ВУЛ. СОБОРНА, 75/2.

0033263710

159,18

Долар США

"GILAN TRADING KFT"

УГОРЩИНА, 2071, PATY, KEREKDOMBI UT. 7

Ст. 1 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті"

Наказ N 146 від 13.02.2012 р. (Перелік N 146)


 

Директор департаменту
зовнішньоекономічної діяльності

В. В. Кравченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали