ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 травня 2012 року N 190

Про підготовку дорожніх підприємств до пожежонебезпечного періоду 2012 року

На виконання протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 N 27 "Про результати діяльності Державної інспекції техногенної безпеки у 2011 - 2012 роках" та з метою підготовки дорожніх підприємств, які належать до сфери управління Укравтодору, до пожежонебезпечного періоду, забезпечення протипожежного захисту захисних лісонасаджень та підвищення рівня пожежної безпеки наказую:

1. Керівникам служб автомобільних доріг, ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" та його дочірніх підприємств, дорожніх підприємств і організацій, які належать до сфери управління Укравтодору:

1.1. До 15.05.2012 провести засідання комісій з питань безпеки, на яких розглянути та проаналізувати стан пожежної безпеки та виконання заходів з поліпшення пожежної безпеки на об'єктах дорожнього комплексу. За результатами засідання вжити заходів щодо усунення порушень з цих питань.

1.2. Наказами по підприємствах призначити відповідальних за дотримання протипожежного режиму, забезпечення справності первинних засобів пожежогасіння, установок пожежної сигналізації та пожежогасіння, електроустановок, технологічного обладнання.

1.3. Провести інструктажі з пожежної безпеки з працівниками та посадовими особами, у першу чергу з тими, що задіяні на роботах з підвищеною пожежною небезпекою.

1.4. Забезпечити постійний контроль за проходженням посадовими особами та працівниками навчання з питань пожежної безпеки.

1.5. Заборонити експлуатацію несправних приладів та використання відкритого вогню у невстановлених місцях, у тому числі на майданчиках для тимчасового відстою великовагового транспорту.

1.6. Організувати спільну роботу з органами місцевого самоврядування та територіальними органами пожежного нагляду щодо вжиття профілактичних заходів з питань упередження пожеж у захисних лісонасадженнях та смугах відчуження автомобільних доріг. Створити резерв паливо-мастильних матеріалів та переглянути плани реагування та евакуації на можливі надзвичайні ситуації.

1.7. До 22.05.2012 провести пожежно-технічне обстеження об'єктів, устаткування, рухомого складу, пожежних водоймищ на відповідність вимогам нормативно-правових актів з пожежної безпеки та вжити заходів для усунення виявлених порушень.

1.8. Вжити заходів щодо утримання вільними проїздів та проходів до будівель, споруд пожежник водойм, підступів до зовнішніх стаціонарних пожежних драбин, пожежного інвентарю.

1.9. Забезпечити періодичне очищення узбіч автомобільних доріг та смуг відчуження від легкозаймистих матеріалів і сміття.

2. Директору ДП "Укрдорзв'язок" (Левченко В. О.) забезпечити подання оперативної інформації про пожежі та інші надзвичайні ситуації керівництву Укравтодору та оперативному черговому Міністерства інфраструктури України.

3. Керівникам служб автомобільних доріг, ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України":

3.1. До 29.05.2012 визначитись з необхідністю та забезпечити встановлення дорожніх знаків, що попереджують про пожежонебезпечні ділянки автомобільних доріг.

3.2. Встановити контроль за виконанням підвідомчими підприємствами вимог Правил пожежної безпеки та відповідних заходів з підготовки до пожежонебезпечного періоду 2012 року.

3.3. Забезпечити протягом пожежонебезпечного періоду (травень - вересень) 2012 року щомісячне подання Укравтодору інформації про пожежі в захисних лісонасадженнях (одночасно зі звітом "Про пожежі та їх наслідки").

3.4. До 05.10.2012 подати Укравтодору узагальнену інформацію про вжиті заходи та проведену роботу.

4. Управлінню експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху Укравтодору (Сухоносову О. В.) встановити контроль за виконанням заходів щодо підготовки дорожніх підприємств до пожежонебезпечного періоду 2012 року. За невиконання заходив та недоліки у роботі з питань пожежної безпеки вносити відповідні пропозиції про притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників та посадових осіб дорожніх підприємств.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Укравтодору Мездріна М. Г. та голову правління ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" Стельняковича С. Я. відповідно до розподілу обов'язків.

 

Голова

В. Демішкан

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали