МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 жовтня 2011 року N 613

Про підготовку колегії Міненерговугілля

З метою підготовки засідання колегії Міністерства енергетики та вугільної промисловості України відповідно до Тематичного плану наказую:

1. Керівникам: структурних підрозділів Міненерговугілля, НАК "Енергетична компанія України", ДП "НАЕК "Енергоатом", Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", ДП НЕК "Укренерго" Державна інспекція з експлуатації електричних станцій і мереж, Держенергонагляд - підготувати та надати до Департаменту електроенергетики належні матеріали з питання "Про готовність підприємств паливно-енергетичного комплексу України до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року", у терміни, визначені Планом підготовки засідання Колегії Міненерговугілля (додається).

2. Департаменту електроенергетики (Меженний С. Я.) - узагальнити отриману інформацію, підготувати аналітичні матеріали, проект рішення, доповідь.

3. Департаменту з управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О.) - підготувати інформацію, проект рішення, доповідь з питання "Про стан виконавської дисципліни та дотримання вимог Закону України "Про звернення громадян".

4. Адміністративно-господарському управлінню (Дячук Г. І.) - забезпечити організацію засідання колегії.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти та заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали