МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 серпня 2011 року N 398

Про підготовку навчально-матеріальної бази вищих навчальних закладів Мінагрополітики України до роботи в новому 2011 - 2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період

З метою підготовки будівель та споруд навчально-житлового та енергетичного призначення, зовнішніх інженерних мереж до стабільної роботи в новому 2011 - 2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період наказую:

1. Керівникам аграрних вищих навчальних закладів:

1.1. Вжити заходів з своєчасної підготовки матеріально-технічної бази навчальних закладів до нового 2011 - 2012 навчального року та забезпечення безперервності навчального процесу в осінньо-зимовий період з урахуванням наступних питань: ефективного використання матеріально-технічної бази, стану орендних відносин, подальшого впровадження енергозберігаючих технологій, проведення обстежень технічного стану будівель і споруд з метою запобігання їх руйнування та забезпечення виконання вимог Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 N 71, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.03.2007 за N 197/13464, положення яких поширюються на суб'єкти відносин у сфері теплопостачання (в тому числі які мають власні джерела теплопостачання), що займаються виробництвом, передачею та постачанням теплової енергії або є споживачами теплової енергії незалежно від їх відомчої приналежності та форм власності.

1.2. Створити комісії з перевірки стану підготовки матеріально-технічної бази аграрних навчальних закладів до роботи в новому 2011 - 2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період, забезпечити їх роботу та заслухати на вчених і педагогічних радах звіти про їх діяльність.

1.3. Забезпечити раціональне використання коштів загального і спеціального фондів державного бюджету, першочергово спрямувавши їх на проведення капітальних і поточних ремонтів будівель та приміщень навчально-житлового призначення, відомчого котельного господарства, енергетичного обладнання, систем протипожежного захисту, зовнішніх інженерних мереж, завершення оснащення об'єктів лічильниками теплової енергії, води, природного газу та приладами регулювання енергоспоживання, а також накопичення запасів палива.

1.4. Переглянути плани роботи навчальних закладів на поточний рік з урахуванням необхідності вирішення проблемних питань підготовки до зимового періоду.

1.5. Здійснити в повному обсязі інвентаризацію всіх статей балансу відповідно до чинного законодавства в установлені терміни із занесенням до Державного реєстру майна бюджетних установ, а також завершити роботу з отримання свідоцтв на право власності будівель і споруд, а також державних актів на право постійного користування земельними ділянками.

1.6. Забезпечити суворий контроль за економічним споживанням паливо-енергетичних ресурсів.

1.7. Про хід виконання цього наказу інформувати Департамент науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій (Синявська І. М.) щомісячно до 20 числа поточного року.

2. Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій, Департаменту фінансово-кредитної роботи (Ахіджанов Б. Р.), Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Гаврилюк В. М.), Відділу контрольно-ревізійної роботи та запобіганню і протидії корупції (Рева В. П.), державному підприємству "Центр інформаційно-аналітичного забезпечення та прогнозування розвитку аграрних навчальних закладів "Агроосвіта" (Шевченко В. І., за згодою):

2.1. Посилити контроль за ефективністю використання аграрними навчальними закладами матеріально-технічної бази, коштів, отриманих від оренди державного майна, цільовим спрямуванням та раціональним використанням коштів загального і спеціального фондів.

2.2. Забезпечити до кінця року фінансування аграрних навчальних закладів відповідно до затверджених Мінагрополітики України асигнувань з Державного бюджету України на 2011 рік.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра - керівник апарату

С. І. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали