Додаткова копія: Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.05.2018 р. N 267

Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою своєчасної підготовки об'єктів житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу і бюджетної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року:

1. Утворити оперативний штаб з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2018/19 року.

2. Затвердити склад оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2018/19 року згідно з додатком.

3. Затвердити План комплексних заходів з підготовки господарського комплексу і об'єктів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року (додається).

4. Головам районних державних адміністрацій, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, у порядку рекомендації - Чернігівському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому міським головам, сільським, селищним, міським головам об'єднаних територіальних громад:

4.1. Спільно з керівниками підприємств тепло-, водопостачання та водовідведення, ПАТ "Чернігівгаз", ПАТ "Чернігівобленерго" в місячний термін узгодити спільний план дій щодо забезпечення функціонування інженерних мереж у житлових будинках та на об'єктах бюджетної сфери на випадок повного припинення (часткового обмеження) постачання електричної енергії та природного газу.

4.2. Спільно з інспекцією Держенергонагляду в Чернігівській області упродовж червня - серпня цього року провести моніторинг технічного стану та підготовки всіх систем і джерел теплопостачання, об'єктів електроенергетики у соціально важливих споживачів електричної та теплової енергії до роботи в осінньо-зимовий період із складанням відповідних актів готовності.

5. Головам районних державних адміністрацій, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, у порядку рекомендації - Чернігівському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому міським головам, сільським, селищним, міським головам об'єднаних територіальних громад:

5.1. Забезпечити:

5.1.1. Розробку та затвердження планів взаємодії з територіальними органами Державної служби України з надзвичайних ситуацій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій на об'єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери.

5.1.2. Підготовку спеціалізованої техніки для прибирання снігу та посипання вулично-дорожньої мережі протиожеледними сумішами і необхідну кількість посипкового матеріалу.

5.1.3. Проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення через місцеві засоби масової інформації щодо необхідності зменшення споживання природного газу, його заміщення іншими видами палива та енергії, а також ощадливого споживання тепла та гарячої води.

5.1.4. Контроль за споживанням природного газу в межах доведених лімітів та використання резервних видів палива на підвідомчих територіях.

5.2. Вжити заходів щодо:

5.2.1. Переведення газових котелень на альтернативні види палива з метою недопущення виникнення аварійних ситуацій на об'єктах життєзабезпечення та соціальної сфери у можливих випадках повного припинення постачання природного газу.

5.2.2. Встановлення електричних бойлерів для забезпечення об'єктів соціальної сфери гарячим водопостачанням.

5.2.3. Підготовки автономних та аварійних джерел енергозабезпечення на об'єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери.

5.2.4. Погашення підпорядкованими установами, організаціями та підприємствами заборгованості за спожиті енергоносії та забезпечення їх щомісячної оплати.

5.2.5. Комісійного обстеження технічного стану мереж, насосних агрегатів, вузлів обліку, контрольно-вимірювальних пристроїв.

5.2.6. Забезпечення підготовки підприємств житлово-комунального господарства, які надають послуги на підвідомчих територіях до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року, в тому числі приведення в належний стан житлового фонду та виконання планових робіт щодо перевірки димових та вентиляційних каналів, щільності інженерних вводів у багатоповерхові будинки.

5.2.7. Обладнання житлового фонду приладами обліку теплової енергії та води (спільно з теплопостачальними підприємствами та підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства).

5.3. Провести роботу з керівниками теплопостачальних підприємств з метою виконання ними наступних заходів:

5.3.1. Забезпечення розробки планів-графіків споживання природного газу з урахуванням мінімально можливого його використання для функціонування котельного обладнання.

5.3.2. Посилення роботи щодо підвищення рівня розрахунків за спожиті енергоносії.

5.3.3. Посилення уваги до реконструкції котельного обладнання зі встановленням сучасних твердопаливних котлів.

5.4. Спільно з ПАТ "Чернігівгаз" забезпечити контроль за постачанням скрапленого газу для потреб населення.

5.5. Провести до 01 червня 2018 року колегії за участю керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності з питань підготовки систем електро-, тепло-, водопостачання і водовідведення до роботи в зимовий період та забезпечення їх готовності з визначенням основних проблемних питань та заходів щодо їх спільного вирішення.

5.6. Спільно з ПАТ "Чернігівобленерго" організувати на відповідних територіях роботу для виконання заходів по приведенню охоронних зон повітряних ліній електропередач до належного стану.

6. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації забезпечити:

6.1. Утеплення споруд, що знаходяться в їх підпорядкуванні, для забезпечення належного теплового опору огороджувальних конструкцій, вікон, дверей в опалювальний період, ремонт устаткування та промивання внутрішніх теплових мереж, ревізію запірної арматури на внутрішніх системах водо-, теплопостачання та водовідведення.

6.2. Закупівлю необхідної кількості твердого палива з максимальним використанням його місцевих видів (торфу, несортованої деревини та її відходів тощо).

7. Головному управлінню Державної казначейської служби в області (в порядку рекомендації) надавати пріоритет проплаті платіжних доручень за виконані роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду.

8. Рекомендувати підприємствам тепло-, водопостачання та водовідведення, ПАТ "Чернігівобленерго", ПАТ "Чернігівгаз" вжити вичерпних заходів для:

8.1. Виконання інвестиційних програм підприємств у 2018 році.

8.2. Підготовки основного та допоміжного обладнання до осінньо-зимового періоду 2018/19 року, в т. ч. створення необхідного запасу матеріалів для оперативної ліквідації аварійних ситуацій.

9. Рекомендувати ПАТ "Чернігівобленерго", ПАТ "Чернігівгаз":

9.1. Розробити плани заходів, спрямованих на забезпечення безаварійної роботи систем електро-, газопостачання в умовах обмеження подачі електричної енергії та зменшення тиску газу в розподільчих мережах, погодити їх з районними державними адміністраціями, виконавчими комітетами міських рад Чернігова, Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук, міськими, сільськими, селищними радами об'єднаних територіальних громад. Забезпечити перевірку технічного стану, своєчасне випробування, налагодження обладнання та мереж електро-, газопостачання і виконання їх ремонту в необхідних обсягах.

10. Рекомендувати ПАТ "Чернігівгаз" у місячний термін розробити в порядку, визначеному чинним законодавством, графік обмеження газопостачання промислових підприємств у період різкого зниження температури зовнішнього повітря.

11. Чернігівській філії лінійного виробничого управління магістральних газопроводів управління магістральних газопроводів ПАТ "Укртрансгаз" (в порядку рекомендації), Мринському виробничому управлінню підземного зберігання газу управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз" ПАТ "Укртрансгаз" (в порядку рекомендації) вжити заходів для посилення охорони магістральних газопроводів та сховищ, забезпечення їх сталої роботи в зимових умовах.

12. Рекомендувати інспекції Держенергонагляду в Чернігівській області:

12.1. Забезпечити проведення спільно з ПАТ "Чернігівобленерго" моніторингу стану виконання фізичних обсягів інвестиційної програми на 2018 рік та готовності об'єктів електричних мереж до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року.

12.2. Здійснювати контроль за станом, повнотою та якістю розчистки трас повітряних ліній електропередач усіх класів напруги згідно з річним графіком ПАТ "Чернігівобленерго".

12.3. Провести перевірку ПАТ "Чернігівобленерго" щодо виконання комплексу заходів із забезпечення стійкої роботи розподільчих електричних мереж в осінньо-зимовий період та в умовах надзвичайних ситуацій, а також відповідності графіків аварійних відключень споживачів електричної енергії, обмеження споживання електричної енергії і встановлених потужностей, погодинного відключення та спеціального графіку аварійного відключення споживачів електричної енергії інструкціям Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

12.4. Здійснювати моніторинг виконання технічного обслуговування електричних мереж, капітального ремонту об'єктів розподільчих мереж.

12.5. Організувати вибіркову перевірку готовності до роботи в опалювальний період енергетичних об'єктів соціально важливих споживачів та суб'єктів господарювання.

12.6. Надавати методологічну та консультативну допомогу суб'єктам господарювання з питань виконання вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 N 620/378, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.12.2008 за N 1310/16001.

13. Головам районних державних адміністрацій, у порядку рекомендації - Чернігівській, Ніжинській, Новгород-Сіверській, Прилуцькій міським радам, міським, сільським, селищним радам об'єднаних територіальних громад, департаментам обласної державної адміністрації: культури і туризму, національностей та релігій; соціального захисту населення; сім'ї, молоді та спорту; управлінням обласної державної адміністрації: освіти і науки; охорони здоров'я; капітального будівництва, ПАТ "Чернігівобленерго" (в порядку рекомендації), ПАТ "Чернігівгаз" (в порядку рекомендації) надавати Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації інформацію про хід виконання плану комплексних заходів станом на 12 та 28 число щомісяця, починаючи з 28 травня по 15 жовтня цього року (форма додається).

14. Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації забезпечити:

14.1. Здійснення моніторингу підготовки та проходження осінньо-зимового періоду 2018/19 року, інформування обласної державної адміністрації та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у встановлені терміни.

14.2. Організацію та проведення упродовж липня - вересня ц. р. комісійних обстежень рівня готовності в населених пунктах області об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року обласним оперативним штабом з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період.

15. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01 червня 2017 року N 254 "Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року" (Розпорядження N 254).

16. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч

 

Додаток
до розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
15.05.2018 N 267

СКЛАД
оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2018/19 року

Сергієнко
Сергій Федорович

заступник голови обласної державної адміністрації, керівник штабу;

Кривенко
Володимир Григорович

директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації, заступник керівника штабу;

Батицький
Андрій Миколайович

начальник відділу водопровідно-каналізаційного, теплового господарства та ліцензування Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації, секретар штабу;

Болдирев
Сергій Михайлович

директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації;

Боровик
Юрій Олександрович

директор Чернігівського ремонтно-експлуатаційного центру ДП "НЕК "Укренерго" (за згодою);

Гармаш
Петро Петрович

начальник Управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації;

Геращенко
Віктор Михайлович

голова правління ПАТ "Облтеплокомуненерго" (за згодою);

Дудко
Валерій Володимирович

директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації;

Клименко
Андрій Олександрович

начальник інспекції Держенергонагляду по Чернігівській області (за згодою);

Конопацький
Микола Анатолійович

начальник Управління освіти і науки обласної державної адміністрації;

Мартинов
Юрій Васильович

т. в. о. начальника Служби автомобільних доріг в області (за згодою);

Нечепа
Богдан Миколайович

начальник Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації;

Русін
Олег Володимирович

директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації;

Ткач
Володимир Іванович

голова правління ПАТ "Чернігівобленерго" (за згодою);

Шутішин
Віктор Олександрович

начальник Чернігівського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів ПАТ "Укртрансгаз" (за згодою);

Щербина
Олексій Юрійович

т. в. о. директора КЕП "Чернігівська ТЕЦ" ТОВ ФІРМИ "ТЕХНОВА" (за згодою);

Ярова
Алла Артурівна

голова правління ПАТ "Чернігівгаз" (за згодою).

 

В. о. керівника апарату
обласної державної адміністрації

І. Г. Соломаха

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
15 травня 2018 року N 267

План
комплексних заходів з підготовки господарського комплексу і об'єктів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року

N
з/п

Найменування заходів

Одиниця виміру

Обсяги робіт (кількість)

Термін виконання

Виконавці та відповідальні за виконання

1

2

3

4

5

6

1.

Комплексна підготовка будинків до зими з видачею паспортів готовності - всього

одиниць

4546

До 01.10.2018

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

1.1.

Житловий фонд комунальної власності - всього

одиниць

3141

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, керівники житлово-експлуатаційних підприємств (в порядку рекомендації).

1.2.

Житловий фонд ОСББ, ЖБК - всього

одиниць

559

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, ОСББ, ЖБК (в порядку рекомендації).

1.3.

Житловий фонд громадської (колективної) власності - всього

одиниць

297

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад (в порядку рекомендації) спільно з житлово-експлуатаційними підприємствами.

1.4.

Відомчий житловий фонд - всього

одиниць

549

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад (в порядку рекомендації) спільно з власниками житла.

 

Із них в розрізі міністерств і відомств:

 

 

 

 

 

- Мінекономрозвитку

одиниць

6

 

 

 

- МОЗ

одиниць

5

 

 

 

- МОН

 

23

 

 

 

- Міноборони

одиниць

94

 

 

 

- інші

одиниць

421

 

 

2.

Комплексна підготовка будинків з централізованим опаленням до зими з видачею паспортів готовності

одиниць

2091

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад (в порядку рекомендації) спільно з житлово-експлуатаційними підприємствами.

3.

Забезпечити впровадження заходів на житловому фонді комунальної власності, на якому проводиться:

 

 

До 01.10.2018

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад (в порядку рекомендації) спільно з житлово-експлуатаційними підприємствами.

 

- ремонт покрівлі

одиниць

661

 

 

 

- ремонт (заміна) опалювальних систем

одиниць

482

 

 

 

- промивання опалювальних систем

одиниць

7

 

 

 

- ремонт систем гарячого водопостачання

одиниць

429

 

 

 

- ремонт систем холодного водопостачання

одиниць

549

 

 

 

- ремонт енергозабезпечення будинків (електрощитових)

одиниць

409

 

 

 

- ремонт опалювальних печей

одиниць

45

 

 

4.

Забезпечити підготовку об'єктів соціально-культурного призначення - всього

одиниць

1020

До 01.10.2018

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, охорони здоров'я спільно з райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільськими, селищними, міськими радами об'єднаних територіальних громад (в порядку рекомендації).

 

у тому числі:

одиниць

 

 

 

 

- школи

одиниць

520

 

 

 

- дитячі садки

одиниць

448

 

 

 

- лікарні

одиниць

52

 

 

5.

Забезпечити у межах запланованих обсягів коштів (за рахунок всіх джерел фінансування) виконання підготовчих та ремонтних робіт у житловому фонді комунальної власності - всього

тис. грн

21016,4

До 01.10.2018

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, житлово-експлуатаційні підприємства (в порядку рекомендації).

6.

Забезпечити підготовку котелень - всього

одиниць

946

До 01.10.2018

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

6.1.

Комунальні котельні місцевих рад (з урахуванням сільських та селищних котелень) - всього

одиниць

488

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації).

6.2.

Відомчі котельні - всього

одиниць

458

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад (в порядку рекомендації) спільно з власниками котелень.

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

- МОЗ

одиниць

51

 

 

 

- МОН

одиниць

300

 

 

 

- Міноборони

одиниць

1

 

 

 

- інші

одиниць

106

 

 

7.

Забезпечити заміну котлів - всього

одиниць

34

До 01.10.2018

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

7.1.

На комунальних котельнях місцевих рад - всього

одиниць

23

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації).

7.2.

На відомчих котельнях - всього

одиниць

11

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад (в порядку рекомендації) спільно з власниками котелень.

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

- МОЗ

одиниць

1

 

 

 

- МОН

одиниць

4

 

 

 

- інші

одиниць

6

 

 

8.

Забезпечити підготовку теплових мереж (у двотрубному обчисленні) випробування - всього

км

542,98

До 01.10.2018

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації).

 

у тому числі:

 

 

 

 

8.1.

Комунальні теплові мережі місцевих рад - всього

км

509,185

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації).

8.2.

Відомчі теплові мережі - всього

 

33,795

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад (в порядку рекомендації) спільно з власниками котелень.

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

- МОЗ

км

1,694

 

 

 

- МОН

км

5,825

 

 

 

- Міноборони

км

15,171

 

 

 

- інші

км

11,105

 

 

9.

Забезпечити заміну теплових мереж (у двотрубному обчисленні) - всього

км

5,486

До 01.10.2018

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації).

 

у тому числі:

 

 

 

 

9.1.

Комунальні теплові мережі місцевих рад - всього

км

5,237

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації).

 

з них:

 

 

 

 

  

- на попередньо ізольовані

км

0,95

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації).

9.2.

Відомчі теплові мережі - всього

км

0,249

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад (в порядку рекомендації) спільно з власниками теплових мереж.

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

- МОЗ

км

0,05

 

 

 

- МОН

км

0,173

 

 

 

- інші

км

 

 

 

10.

Забезпечити підготовку центральних теплових пунктів місцевих рад - всього

одиниць

126

До 01.10.2018

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації).

11.

Передбачити обсяги коштів (за рахунок всіх джерел фінансування) на виконання підготовчих та ремонтних робіт на об'єктах теплопостачання

тис. грн

42212,9

До 01.10.2018

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства комунальної теплоенергетики, власники об'єктів теплопостачання (в порядку рекомендації).

12.

Забезпечити закупівлю твердого та рідкого палива:

 

 

До 01.10.2018

 

 

- вугілля - всього

тонн

111660,5

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

12.1.

На комунальних котельнях місцевих рад

тонн

807

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства комунальної теплоенергетики (в порядку рекомендації).

12.2.

На відомчих котельнях

тонн

110853,5

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних (в порядку рекомендації) спільно з власниками котелень.

13.

Забезпечити підготовку водопровідних та каналізаційних мереж

 

 

До 01.10.2018

 

13.1.

Ремонт або заміна водопровідних мереж - всього

км

10,895

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

  

комунальних мереж

км

10,895

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення (в порядку рекомендації).

13.2.

Ремонт або заміна каналізаційних мереж - всього

км

1,47

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення (в порядку рекомендації).

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

комунальних мереж

км

1,47

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення (в порядку рекомендації).

14.

Забезпечити підготовку споруд та обладнання

 

 

До 01.10.2018

 

14.1.

Водопровідних насосних станцій (ВНС) - всього

одиниць

36

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

комунальних ВНС

одиниць

28

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення (в порядку рекомендації).

 

відомчих ВНС

одиниць

8

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад (в порядку рекомендації) спільно з власниками ВНС.

14.2.

Каналізаційних насосних станцій (КНС) - всього

одиниць

106

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

комунальних КНС

одиниць

91

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення (в порядку рекомендації).

  

відомчих КНС

одиниць

15

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад (в порядку рекомендації) спільно з власниками КНС.

14.3.

Каналізаційних очисних споруд (КОС) - всього

одиниць

34

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

комунальних КОС

одиниць

27

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення (в порядку рекомендації).

 

відомчих КОС

одиниць

7

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад (в порядку рекомендації) спільно з власниками КОС.

14.4.

Свердловин - всього

одиниць

812

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

комунальних свердловин

одиниць

456

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення (в порядку рекомендації).

 

відомчих свердловин

одиниць

356

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад (в порядку рекомендації) спільно з власниками свердловин.

15.

Передбачити обсяги коштів (за рахунок всіх джерел фінансування) на підготовку об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства

тис. грн

24329,55

До 01.10.2018

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства, що надають послуги з водопостачання і водовідведення, власники об'єктів водопостачання, водовідведення (в порядку рекомендації).

16.

Забезпечити підготовку об'єктів дорожньо-мостового господарства

 

 

До 01.10.2018

 

16.1.

Забезпечити підготовку спеціалізованої прибиральної техніки

одиниць

246

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства, що надають послуги з прибирання автодоріг (в порядку рекомендації).

16.2.

Забезпечити заготівлю посилкового матеріалу та реагентів

тис. тонн

42,81

 

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Н.-Сіверського, сільські, селищні, міські ради об'єднаних територіальних громад, підприємства, що надають послуги з прибирання автодоріг (в порядку рекомендації).

 

В. о. керівника апарату
обласної державної адміністрації

І. Г. Соломаха

 

Додаток

_____ район, місто

ЗВІТ
про комплексну підготовку житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 р. станом на ___ 2018

Загальна кількість будинків з врахуванням сільського, селищного та відомчого житлового фонду одиниць млн. кв. м.

N
з/п

Види робіт

Код рядка

Одиниця виміру

Завдання з підготовки

Фактично підготовлено

% підготовки

К-ть паспорт. готовності, шт.

К-ть актів готовності шт.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

Комплексна підготовка будинків до зими з видачею паспортів готовності - всього

1

Од.

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

1. Житловий фонд комунальної власності

2

Од.

 

 

 

 

 

2. Житловий фонд ОСББ, ЖБК

3

Од.

 

 

 

 

 

3. Житловий фонд громадської (колективної) власності

4

Од.

 

 

 

 

 

4. Відомчий житловий фонд - всього

5

Од.

 

 

 

 

 

У тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

- Міненерговугілля

6

Од.

 

 

 

 

 

- Мінекономрозвитку

7

Од.

 

 

 

 

 

- МОЗ

8

Од.

 

 

 

 

 

- МОНмолодьспорт

9

Од.

 

 

 

 

 

- Міноборони

10

Од.

 

 

 

 

 

- Мінінфраструктури

11

Од.

 

 

 

 

 

- інші

12

Од.

 

 

 

 

 

1.1

Комплексна підготовка будинків з централізованим опаленням до зими з видачею паспортів готовності

13

Од.

 

 

 

 

 

1.2

Заповнення систем опалення

14

Од.

 

 

 

 

 

1.3

Кількість будинків, обладнаних ІТП

15

Од.

 

 

 

 

2

Житловий фонд комунальної власності, з нього, у якому проводиться:

16

 

 

 

 

 

 

- ремонт покрівлі

17

Од.

 

 

 

 

 

- ремонт (заміна) опалювальних систем

18

Од.

 

 

 

 

 

- промивання опалювальних систем

19

Од.

 

 

 

 

 

- ремонт систем гарячого водопостачання

20

Од.

 

 

 

 

 

- ремонт систем холодного водопостачання

21

Од.

 

 

 

 

 

- ремонт енергозабезпечення будинків (електрощитових)

22

Од.

 

 

 

 

 

- ремонт опалювальних печей

23

Од.

 

 

 

 

 

3

Підготовка об'єктів соціально-культурного призначення - всього

24

Од.

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

- загальноосвітні навчальні заклади

25

Од.

 

 

 

 

 

- дошкільні навчальні заклади

26

Од.

 

 

 

 

 

- заклади охорони здоров'я

27

Од.

 

 

 

 

 

4

Загальні обсяги коштів (за рахунок всіх джерел фінансування) на виконання підготовчих та ремонтних робіт у житловому фонді комунальної власності

28

тис. грн.

 

 

 

 

 

Керівник

П. І. Б.

Виконавець

тел.

 

Додаток

район, місто

ЗВІТ
з підготовки об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року станом на _

Загальна кількість водопровідних мереж з врахуванням сільських, селищних та відомчих мереж ________ км

Загальна кількість каналізаційних мереж з врахуванням сільських, селищних та відомчих мереж ________ км

Загальна кількість водопровідних насосних станцій з врахуванням сільських, селищних та відомчих од.

Загальна кількість каналізаційних насосних станцій з врахуванням сільських, селищних та відомчих од.

Загальна кількість водопровідних очисних споруд з врахуванням сільських, селищних та відомчих од.

Загальна кількість каналізаційних очисних споруд з врахуванням сільських, селищних та відомчих од.

Загальна кількість водозаборів з поверхневих джерел з врахуванням сільських, селищних та відомчих водозаборів од.

Загальна кількість свердловин з врахуванням сільських, селищних та відомчих свердловин _________ од.

N
з/п

Види робіт

Код рядка

Одиниця виміру

Завдання з підготовки

Фактично підготовлено

% підготовки

1

2

3

4

5

6

7

1

Підготовка водопровідно-каналізаційної мережі

 

 

 

 

 

 

Ремонт або заміна водопровідних мереж, всього

1

км

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних мереж

2

км

 

 

 

 

відомчих мереж

3

км

 

 

 

 

Ремонт або заміна каналізаційних мереж, всього

4

км

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних мереж

5

км

 

 

 

 

відомчих мереж

6

км

 

 

 

2

Підготовка споруд та обладнання

 

 

 

 

 

 

Водопровідних насосних станцій /ВНС/, всього

7

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних ВНС

8

одиниць

 

 

 

 

відомчих ВНС

9

одиниць

 

 

 

 

Каналізаційних насосних станцій /КИС/, всього

10

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних КНС

11

одиниць

 

 

 

 

відомчих КНС

12

одиниць

 

 

 

 

Водопровідних очисних споруд /ВОС/, всього

13

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних ВОС

14

одиниць

 

 

 

 

відомчих ВОС

15

одиниць

 

 

 

 

Каналізаційних очисних споруд /КОС/, всього

16

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних КОС

17

одиниць

 

 

 

 

відомчих КОС

18

одиниць

 

 

 

 

Водозаборів з поверхневих джерел, всього

19

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних водозаборів

20

одиниць

 

 

 

 

відомчих водозаборів

21

одиниць

 

 

 

 

Свердловин, всього

22

одиниць

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

комунальних свердловин

23

одиниць

 

 

 

 

відомчих свердловин

24

одиниць

 

 

 

3

Загальні обсяги коштів на виконання підготовчих та ремонтних робіт водопостачання та водовідведення місцевих рад (за рахунок всіх джерел фінансування)

25

тис. грн.

 

 

 

Керівник

П. І. Б.

Виконавець

тел.

 

Додаток

район, місто

ЗВІТ
про підготовку об'єктів теплопостачання до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року станом на 2018

Загальна кількість котелень з врахуванням сільських, селищних та відомчих котелень одиниць МВт/год

Загальна протяжність теплових мереж з врахуванням сільських, селищних та відомчих теплових мереж км

N
з/п

Види робіт

Код рядка

Одиниця виміру

Всього в експлуатації

Завдання з підготовки

Фактично підготовлено

% підготовки

Кількість актів готовності

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

Підготовка котелень - всього

1

одиниць

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

1.1. Комунальні котельні місцевих рад (з врахуванням сільських та селищних котелень)

2

одиниць

 

 

 

 

 

1.2. Відомчі котельні - всього

3

одиниць

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

- Міненерговугілля

4

одиниць

 

 

 

 

 

- Мінекономрозвитку

5

одиниць

 

 

 

 

 

- МОЗ

6

одиниць

 

 

 

 

 

- МОНмолодьспорт

7

одиниць

 

 

 

 

 

- Міноборони

8

одиниць

 

 

 

 

 

- Мінінфраструктури

9

одиниць

 

 

 

 

 

- інші

10

одиниць

 

 

 

 

 

2

Підлягають капітальному ремонту або реконструкції - всього

11

одиниць

X

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

2.1. Комунальні котельні місцевих рад

12

одиниць

X

 

 

 

 

2.2. Відомчі котельні - всього

13

одиниць

X

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

- Міненерговугілля

14

одиниць

X

 

 

 

 

- Мінекономрозвитку

15

одиниць

X

 

 

 

 

- МОЗ

16

одиниць

X

 

 

 

 

- МОНмолодьспорт

17

одиниць

X

 

 

 

 

- Міноборони

18

одиниць

X

 

 

 

 

- Мінінфраструктури

19

одиниць

X

 

 

 

 

- інші

20

одиниць

X

 

 

 

 

3

Заміна котлів - всього

21

одиниць

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

3.1. На комунальних котельнях місцевих рад

22

одиниць

 

 

 

 

 

3.2. На відомчих котельнях - всього

23

одиниць

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

- Міненерговугілля

24

одиниць

 

 

 

 

 

- Мінекономрозвитку

25

одиниць

 

 

 

 

 

- МОЗ

26

одиниць

 

 

 

 

 

- МОНмолодьспорт

27

одиниць

 

 

 

 

 

- Міноборони

28

одиниць

 

 

 

 

 

- Мінінфраструктури

29

одиниць

 

 

 

 

 

- інші

30

одиниць

 

 

 

 

 

4

Капітальний ремонт котлів комунальних котелень місцевих рад

31

одиниць

 

 

 

 

 

5

Підготовка теплових мереж (у двотрубному обчисленні), випробування - всього

32

км

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

5.1. Мережі комунальних котелень місцевих рад

33

км

 

 

 

 

 

5.2. Мережі відомчих котелень - всього

34

км

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

- Міненерговугілля

35

км

 

 

 

 

 

- Мінекономрозвитку

36

км

 

 

 

 

 

- МОЗ

37

км

 

 

 

 

 

- МОНмолодьспорт

38

км

 

 

 

 

 

- Міноборони

39

км

 

 

 

 

 

- Мінінфраструктури

40

км

 

 

 

 

 

- інші

41

км

 

 

 

 

 

6

Протяжність теплових мереж, що підлягає заміні (у двотрубному обчисленні) - всього

42

км

X

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

6.1. Мережі комунальних котелень місцевих рад - всього

43

км

X

 

 

 

 

з них:

 

 

 

 

 

 

 

- на попередньо тепло ізольовані ППУ

44

км

X

 

 

 

 

6.2. Мережі відомчих котелень - всього

45

км

X

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

- Міненерговугілля

46

км

X

 

 

 

 

- Мінекономрозвитку

47

км

X

 

 

 

 

- МОЗ

48

км

X

 

 

 

 

- МОНмолодьспорт

49

км

X

 

 

 

 

- Міноборони

50

км

X

 

 

 

 

- Мінінфраструктури

51

км

X

 

 

 

 

- інші

52

км

X

 

 

 

 

7

Підготовка центральних теплових пунктів місцевих рад

53

одиниць

 

 

 

 

 

8

Загальні обсяги коштів на виконання підготовчих та ремонтних робіт теплопостачання місцевих рад (за рахунок всіх джерел фінансування)

54

тис. грн.

X

 

 

 

 

Створення запасу палива на початок опалювального сезону

1

Вугілля - всього

55

тонн

X

 

 

 

X

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

1.1. На комунальних котельнях місцевих рад

56

тонн

X

 

 

 

X

1.2. На відомчих котельнях

57

тонн

X

 

 

 

X

2

Рідке паливо - всього

58

тонн

X

 

 

 

X

у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

2.1. На комунальних котельнях місцевих рад

59

тонн

X

 

 

 

X

2.2. На відомчих котельнях

60

тонн

X

 

 

 

X

Керівник

П. І. Б.

Виконавець

тел.

 

Додаток 4

Інформація про планові заходи та показники в рамках підготовки дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018 - 2019 рр. станом на ________ - 2018 року

N

Адміністративно-
територіальний поділ

Капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг

Підготовка спеціалізованої техніки

Залучення додаткової спецтехніки у сторонніх організаціях за укладеними договорами

Підготовка шанцевих механізмів (у т. ч. лопат для прибирання снігу добровільними формуваннями з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації)

Заготівля посипочного матеріалу та реагентів

План

Факт

%

Обсяг фінансування

План

Факт

%

Обсяг фінансування

План

Факт

%

План

Факт

%

Обсяг фінансування

План

Факт

%

Обсяг фінансування

тис. кв. м

тис. кв. м

тис. грн.

одиниць

одиниць

тис. грн.

одиниць

одиниць

тис. одиниць

тис. одиниць

тис. грн.

тис. т

тис. т

тис. грн.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали