ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.11.2011 р. N 2033

Київ

Про підготовку реалізації стратегічних ініціатив міста Києва

Відповідно до рішення Київської міської ради від 23.06.2011 N 239/5626 "Про прийняття за основу проекту рішення Київської міської ради "Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року" (Рішення N 239/5626) та з метою організації роботи по забезпеченню ефективної реалізації стратегічних ініціатив, визначених у Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року:

1. Призначити відповідальних осіб за підготовку реалізації стратегічних ініціатив, визначених в проекті Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, а саме:

Мазурчака Олександра Володимировича - першого заступника голови Київської міської державної адміністрації - за стратегічні ініціативи "Енергоефективність", "Першокласна інфраструктура" в частині житлово-комунального господарства;

Крамаренка Руслана Михайловича - заступника голови Київської міської державної адміністрації - за стратегічні ініціативи "Зроблено в Києві", "Міжнародна гавань штаб-квартир";

Кучука Михайла Ілліча - заступника голови Київської міської державної адміністрації - за стратегічні ініціативи "Дніпровська перлина", "Центр поруч з домом", "Першокласна інфраструктура" в частині транспортної інфраструктури;

Новохатька Леоніда Михайловича - заступника голови Київської міської державної адміністрації - за стратегічні ініціативи "Культурна долина", "Здоровий киянин";

Пузанова Олександра Геннадійовича - заступника голови Київської міської державної адміністрації - за стратегічну ініціативу "Електронний уряд".

2. Особам, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження:

2.1. Визначити відповідальних за підготовку реалізації стратегічних ініціатив на рівні заступників начальників головних управлінь виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.2. Сформувати робочі групи за напрямами реалізації стратегічних ініціатив, визначених у проекті Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, разом з радниками голови Київської міської державної адміністрації до 10.11.2011 року.

2.3. Забезпечити підготовку та подання до 10.11.2011 року на затвердження голові Київської міської державної адміністрації планів-графіків з впровадження стратегічних ініціатив.

3. Покласти координацію роботи та контроль за підготовку реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року на заступника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р. М.

4. Встановити, що доручення заступника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р. М. з питань, пов'язаних з організацією роботи з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, є обов'язковими для виконання заступниками голови Київської міської державної адміністрації, начальниками головних управлінь, начальникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та головам районних в місті Києві державних адміністрацій.

5. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали