ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.08.2017 р. N 406

Про підготовку та проведення Другого міжнародного інвестиційного форуму "InCo Forum Integration & Cooperation"

Керуючись ст. 13, ст. 26 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законом України "Про інвестиційну діяльність", Законом України "Про режим іноземного інвестування", відповідно до Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 25.02.2016 N 2, та з метою залучення й ефективного співробітництва вітчизняних та іноземних інвестицій, забезпечення захисту прав інвесторів, а також сприяння ефективній взаємодії між ними та державними органами влади:

1. Підготувати та провести Другий міжнародний інвестиційний форум "InCo Forum Integration & Cooperation" 12, 13 жовтня 2017 року.

2. Створити робочу групу з підготовки та проведення Другого міжнародного інвестиційного форуму "InCo Forum Integration & Cooperation".

3. Затвердити склад робочої групи з підготовки та проведення Другого міжнародного інвестиційного форуму "InCo Forum Integration & Cooperation" (додається).

4. Затвердити План заходів з підготовки та проведення Другого міжнародного інвестиційного форуму "InCo Forum Integration & Cooperation" (далі - План заходів), що додається.

5. Структурним підрозділам облдержадміністрації забезпечити виконання Плану заходів та про результати проведеної роботи проінформувати Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації у визначені в Плані заходів строки.

6. Запропонувати Запорізькій торгово-промисловій палаті, міським головам міст обласного значення, Запорізькому обласному союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", Запорізькому Центру розвитку місцевого самоврядування, ДО "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області", Агенції регіонального розвитку Запорізької області забезпечити виконання Плану заходів та про результати проведеної роботи проінформувати Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації у визначені в Плані заходів строки.

7. Управлінню зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації підготувати голові облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання цього розпорядження до 30.10.2017.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

К. І. Бриль

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
03 серпня 2017 року N 406

СКЛАД
робочої групи з підготовки та проведення Другого міжнародного інвестиційного форуму "InCo Forum Integration & Cooperation"

Давтян
Дмитро Олександрович

перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації, голова робочої групи

Члени робочої групи:

Антонов
Андрій Миколайович

директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької облдержадміністрації

Баглай
Олександр Миколайович

заступник Токмацького міського голови (за згодою)

Билим
Олександр Миколайович

начальник Управління містобудування і архітектури Запорізької облдержадміністрації

Бойко
Артур Юрійович

начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької облдержадміністрації

Головко
Олександр Степанович

президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" (за згодою)

Еделєв
Валерій Гаврилович

заступник Запорізького міського голови (за згодою)

Іванченко
Олексій Олегович

заступник начальника - начальник відділу інвестиційної політики Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької облдержадміністрації

Клименко
Юлія Михайлівна

заступник начальника управління з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Запорізької обласної ради (за згодою)

Курдя
Ігор Іванович

перший заступник Енергодарського міського голови (за згодою)

Литвиненко
Віталій Анатолійович

заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства і будівництва Запорізької облдержадміністрації

Маш'янова
Юлія Миколаївна

в.о. директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької облдержадміністрації

Медвідь
Сергій Миколайович

директор Департаменту фінансів Запорізької облдержадміністрації

Плющій
Ірина Миколаївна

заступник Бердянського міського голови (за згодою)

Рудакова
Ірина Володимирівна

перший заступник Мелітопольського міського голови (за згодою)

Свістун
Олександр Іванович

директор Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування (за згодою)

Семенков
Єгор Олександрович

перший заступник голови Запорізької обласної ради (за згодою)

Степаненко
Володимир Васильович

генеральний директор ДО "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області" (за згодою)

Феоктістов
Вадим Васильович

директор Департаменту агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації

Шамілов
Володимир Іванович

президент Запорізької торгово-промислової палати (за згодою)

Шамілов
Кирило Володимирович

директор Агенції регіонального розвитку Запорізької області (за згодою).

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

З. М. Бойко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
03 серпня 2017 року N 406

ПЛАН ЗАХОДІВ
з підготовки та проведення Другого міжнародного інвестиційного форуму "InCo Forum Integration & Cooperation"

1. Розробка концепції Другого міжнародного інвестиційного форуму "InCo Forum Integration & Cooperation" (далі - Форум).

До 28.07.2017

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності, Управління містобудування і архітектури облдержадміністрації, Запорізька торгово-промислова палата, Агенція регіонального розвитку Запорізької області, Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування

2. Формування переліку учасників Форуму, потенційних інвесторів, підприємств за відповідними сферами. Підготовка переліку підприємств по галузях, представників яких необхідно запросити в якості учасників-слухачів.

До 07.08.2017

Структурні підрозділи облдержадміністрації, Запорізька торгово-промислова палата, Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, міські голови міст обласного значення

3. Підготовка пропозицій щодо запрошення для участі у Форумі іноземних та вітчизняних регіонів, з якими Запорізька облдержадміністрація та Запорізька обласна рада підписали відповідні міжрегіональні угоди.

До 08.08.2017

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, Запорізька обласна рада (за згодою)

4. Розроблення та затвердження кошторису витрат на організацію та проведення Форуму.

До 10.08.2017

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, Запорізька торгово-промислова палата, Агенція регіонального розвитку Запорізької області

5. Формування переліку інвестиційних проектів області. Підготовка інвестиційних проектів галузевими структурними підрозділами облдержадміністрації відповідно до повноважень та напряму діяльності. Формування пакету інвестиційних пропозицій Запорізької області. Оновлення Банку Інвестиційних Проектів. Підготовка та редагування інвестиційних проектів кожного учасника Форуму. Переклад пакету інвестиційних пропозицій Запорізької області на англійську мову.

До 17.08.2017

Структурні підрозділи облдержадміністрації, Запорізька торгово-промислова палата, Агенція регіонального розвитку Запорізької області, Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", державна організація "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області"

6. Опрацювання формату участі та залучення програм міжнародної технічної допомоги (ПРООН, ОБСЄ, GIZ, ПРОМІС, U-Lead тощо).

До 10.09.2017

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності, Запорізька торгово-промислова палата, Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, Агенція регіонального розвитку Запорізької області, Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал"

7. Формування переліку інформаційних партнерів Форуму.

До 30.08.2017

Департамент інформаційної політики та комунікацій з громадськістю, Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, Запорізька торгово-промислова палата, Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування

8. Підготовка проектів програм проведення Форуму, засідань тематичних панелей, зустрічей, прес-конференцій та інших заходів, їх постійне уточнення для формування кінцевого варіанту програми проведення Форуму.

До 31.08.2017

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, Департаменти облдержадміністрації: економічного розвитку і торгівлі; промисловості та розвитку інфраструктури; агропромислового розвитку; голови міст обласного значення, Запорізька торгово-промислова палата, Агенція регіонального розвитку Запорізької області, Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, ЗОСПП(р) "Потенціал"

9. Інформування Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації щодо учасників, які підтвердили участь у Форумі. Направлення запрошень учасникам Форуму згідно з оновленою базою даних та інформування Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації щодо переліку потенційних учасників.

До 01.09.2017

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, Департаменти облдержадміністрації: економічного розвитку і торгівлі; промисловості та розвитку інфраструктури; агропромислового розвитку; голови міст обласного значення, Запорізька торгово-промислова палата, Агенція регіонального розвитку Запорізької області, Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, ЗОСПП(р) "Потенціал"

10. Розробка та тиражування запрошення. Розробка типової форми листа-запрошення до участі у Форумі за підписом голови облдержадміністрації.

До 01.09.2017

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, Запорізька торгово-промислова палата

11. Підготовка та уніфіковане оформлення в електронному вигляді пропозицій суб'єктів господарювання області щодо налагодження (розширення) співробітництва та кооперації з потенційними партнерами з-за кордону, оновленого інвестиційного паспорту області, інвестиційних паспортів громад області, інформації щодо проектів індустріальних парків області та вільних земельних ділянок під будівництво.

До 14.09.2017

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, Департаменти облдержадміністрації: економічного розвитку і торгівлі; промисловості та розвитку інфраструктури; агропромислового розвитку; Агенція регіонального розвитку Запорізької області, Запорізька торгово-промислова палата, ЗОСПП(р) "Потенціал"

12. Закріплення за керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міськими головами міст обласного значення питання підготовки та проведення відповідних секцій та виставкових площ Форуму.

До 14.09.2017

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, структурні підрозділи облдержадміністрації, міські голови міст обласного значення, Запорізька торгово-промислова палата, ЗОСПП(р) "Потенціал"

13. Опрацювання питання організації та надання стендів громад під час проведення Форуму з презентацією інвестиційної привабливості, реальних інвестиційних проектів та провідних підприємств міст.

До 15.09.2017

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, голови об'єднаних територіальних громад, Запорізька торгово-промислова палата, Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування

14. Розробка дизайну та верстка каталогу учасників Форуму.

До 15.09.2017

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, Запорізька торгово-промислова палата, Агенція регіонального розвитку Запорізької області

15. Друк каталогу учасників Форуму та інформаційних роздаткових матеріалів.

До 28.09.2017

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, Запорізька торгово-промислова палата

16. Виготовлення сувенірної продукції (папка, блокнот, ручка тощо).

До 28.09.2017

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, Запорізька торгово-промислова палата

17. Підготовка приміщень для проведення Форуму, в тому числі забезпечення національною символікою, звуковим обладнанням та аудіовізуальною апаратурою, оформлення залів для засідань, зустрічей, прес-конференцій, монтаж банерів тощо.

До 09.10.2017

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, Запорізька торгово-промислова палата, Агенція регіонального розвитку Запорізької області

18. Організація зустрічі та супровід керівників області, міста, почесних гостей.

12, 13 жовтня 2017 року

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, Запорізька торгово-промислова палата, Агенція регіонального розвитку Запорізької області, Запорізька обласна рада

19. Організація та забезпечення громадського порядку в місцях проведення заходів та тимчасового перебування учасників Форуму, безпеки дорожнього руху за маршрутами проїзду.

12, 13 жовтня 2017 року

Головне управління Національної поліції в Запорізькій області

20. Забезпечення медичного обслуговування та санітарно-епідеміологічного контролю в приміщеннях проведення засідання Форуму.

12, 13 жовтня 2017 року

Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації

21. Здійснення інформаційного супроводу проведення Форуму: розміщення реклами та інформації про захід на Web-порталі обласної державної адміністрації, у пресі та на телебаченні. Організація проведення підсумкової прес-конференції.

До 13.10.2017

Департамент інформаційної політики та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, голови міст обласного значення, Агенція регіонального розвитку Запорізької області, Запорізька торгово-промислова палата, Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал", Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, державна організація "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області".

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

З. М. Бойко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали