КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 червня 2012 р. N 434-р

Київ

Про підготовку та проведення фізкультурно-спортивних заходів серед державних службовців

1. Підтримати пропозицію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Національного агентства з питань державної служби і фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" щодо щорічного проведення фізкультурно-спортивних заходів серед державних службовців.

2. Державній службі молоді та спорту забезпечити організацію та проведення:

спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (далі - спартакіада);

разом з Національним агентством з питань державної служби, фізкультурно-спортивним товариством "Спартак" та Центральним комітетом профспілки працівників державних установ - Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі - Всеукраїнська спартакіада).

3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту розробити і затвердити положення про спартакіаду серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади і положення про Всеукраїнську спартакіаду серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

4. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям відповідно до компетенції забезпечити:

створення умов для підготовки та участі державних службовців у спартакіаді і Всеукраїнській спартакіаді;

участь державних службовців у зазначених спартакіадах у спортивній формі єдиного зразка;

формування збірних команд з числа державних службовців;

заохочення переможців, призерів та активних учасників спартакіад.

5. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити:

упорядкування місць проведення спартакіади і Всеукраїнської спартакіади;

висвітлення ходу проведення зазначених спартакіад у регіональних засобах масової інформації.

6. Державному комітетові телебачення і радіомовлення сприяти висвітленню державними телерадіоорганізаціями ходу проведення спартакіади і Всеукраїнської спартакіади.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали