ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.10.2017 р. N 827

Про підготовку та проведення комплексної перевірки системи централізованого оповіщення Херсонської області

З метою якісної підготовки та проведення у 2017 році комплексної перевірки регіональної системи централізованого оповіщення Херсонської області з доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 січня 2017 року N 9-р "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік" (План N 9-р), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 січня 2017 року N 39 "Про план основних заходів цивільного захисту Херсонської області на 2017 рік", керуючись статтею 6, частиною другою статті 13, пунктом 2 статті 27, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити план проведення комплексної перевірки системи централізованого оповіщення Херсонської області з доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту з використанням територіальної системи оповіщення і засобів масової інформації та участі в комплексній перевірці стану готовності до використання за призначенням загальнодержавної та спеціальної "Сигнал-Д" систем оповіщення (далі - План комплексної перевірки), що додається.

2. Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації рекомендувати Херсонській філії ПАТ "Укртелеком" забезпечити проведення перевірки системи централізованого оповіщення Херсонської області з доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту з використанням регіональної системи оповіщення та засобів масової інформації та взяти участь у комплексній перевірці стану готовності до використання за призначенням загальнодержавної та спеціальної "Сигнал-Д" систем оповіщення відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 року N 733 "Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв'язку у сфері цивільного захисту" (Постанова N 733).

3. Рекомендувати філії ПАТ НСТУ "Херсонська регіональна дирекція "Скіфія" забезпечити доведення навчальної інформації у сфері цивільного захисту, наданої Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації, до населення через канали "Скіфія" та "Таврія" відповідно до Плану комплексної перевірки.

4. Головам районних державних адміністрацій рекомендувати міським головам міст обласного значення, головам об'єднаних територіальних громад:

4.1. Забезпечити до 09 листопада 2017 року доведення до населення через ЗМІ інформації про проведення перевірки із зазначенням часу включення електросирен та доведення навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби радіомовлення і телебачення.

4.2. Забезпечити підготовку місцевих систем централізованого оповіщення, якісне проведення комплексної перевірки та доведення навчальної інформації у сфері цивільного захисту із залученням місцевих операторів, провайдерів, телерадіокомпаній відповідно до Плану комплексної перевірки.

4.3. Надати до 22 листопада 2017 року Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації інформацію про результати виконання заходів Плану комплексної перевірки.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Чабана В. І.

 

Голова обласної
державної адміністрації

А. А. Гордєєв

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
30 жовтня 2017 року N 827

ПЛАН
проведення комплексної перевірки системи централізованого оповіщення Херсонської області з доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту з використанням територіальної системи оповіщення і засобів масової інформації та участі в комплексній перевірці стану готовності до використання за призначенням загальнодержавної та спеціальної "Сигнал-Д" систем оповіщення

Період проведення: 13 - 17 листопада 2017 року

Підстава: розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 січня 2017 року N 9-р "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік" (План N 9-р), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 січня 2017 року N 39 "Про план основних заходів цивільного захисту Херсонської області на 2017 рік".

N
з/п

Найменування заходу

Відповідальні за виконання

Дата, час виконання

Примітки

1

2

3

4

5

I. Здійснення організаційних заходів щодо проведення перевірки готовності систем оповіщення цивільного захисту Херсонської області до використання за призначенням

1.

Коригування інструкцій персоналу, уточнення схем та списків оповіщення керівного складу цивільного захисту територіальної підсистеми цивільного захисту і її ланок та внесення відповідних змін до баз технічних засобів оповіщення

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми міст обласного значення (за згодою), Херсонська філія ПАТ "Укртелеком" (за згодою)

До 10 листопада 2017 року

 

2.

Попередження населення через засоби масової інформації про проведення перевірки із зазначенням часу включення електросирен та доведення навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби радіомовлення і телебачення

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми міст обласного значення (за згодою), об'єднані територіальні громади (за згодою)

06 - 10 листопада 2017 року

 

II. Проведення комплексної перевірки системи централізованого оповіщення Херсонської області з доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби масової інформації

1.

Перевірка працездатності обласної системи централізованого оповіщення з міського (МПУ) та позаміського (ПЗПУ) пунктів управління обласної державної адміністрації:

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми міст обласного значення (за згодою), Херсонська філія ПАТ "Укртелеком" (за згодою)

13 - 15 листопада 2017 року

 

- включення стійок централізованого виклику з МПУ та передача сигналу "Увага! Перевірка виклику керівного складу";

13 листопада
07.00 - 07.05

- передача мовної інформації ("Технічна перевірка системи оповіщення") з МПУ;

13 листопада
14.00 - 14.05

- передача мовної інформації ("Технічна перевірка системи оповіщення) з ПЗПУ;

13 листопада
14.30 - 14-35

- включення радіотрансляційних вузлів та передача інформації по мережі проводового мовлення з МПУ (трансляція маршу)

15 листопада
14.00 - 14.05

2.

Доведення до населення навчальної інформації з питань цивільного захисту з використанням регіональної системи оповіщення та засобів масової інформації:

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, Херсонська філія ПАТ "Укртелеком" (за згодою), філія ПАТ НСТУ "Херсонська регіональна дирекція "Скіфія" (за згодою)

14 листопада 2017 року

 

- включення електросирен;

14 листопада
14.00 - 14.03

- передача навчальної інформації з питань цивільного захисту в рамках програм філії ПАТ НСТУ "Херсонська регіональна дирекція "Скіфія":
телевізійний канал "Скіфія";
радіо "Таврія"

14 листопада
14.03 - 14.08
14.10 - 14.15

- передача навчальної інформації з питань цивільного захисту місцевими операторами, провайдерами, телерадіокомпаніями

Райдержадміністрації, міськвиконкоми міст обласного значення (за згодою), об'єднані територіальні громади (за згодою)

14 листопада
14.15 - 14.20

 

III. Участь у комплексній перевірці стану готовності до використання за призначенням загальнодержавної та спеціальної "Сигнал-Д" систем оповіщення

1.

Участь у комплексній перевірці загальнодержавної системи оповіщення:

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, Херсонська філія ПАТ "Укртелеком" (за згодою)

16 - 17 листопада 2017 року

 

- СИГНАЛ-Д

16 листопада
10.00 - 10.40

- СИГНАЛ-У:
Р-413 (МЛУ)
П-160 (МПУ)
П-160 (ПЗПУ)

16 листопада
12.55 - 13.00
13.30 - 13.45
17 листопада
13.45 - 14.00

IV. Узагальнення даних та складання акта проведення комплексної перевірки системи оповіщення цивільного захисту Херсонської області

1.

Надання інформації про результати проведення заходів Плану комплексної перевірки до Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації

Херсонська філія ПАТ "Укртелеком" (за згодою), райдержадміністрації, міськвиконкоми міст обласного значення (за згодою)

До 22 листопада 2017 року

 

2.

Складання та затвердження акта проведення комплексної перевірки регіональної системи оповіщення та надання звіту до ДСНС України

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації

29 листопада 2017 року

 

3.

Підбиття підсумків проведення комплексної перевірки регіональної системи оповіщення та усунення виявлених недоліків

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації разом з учасниками комплексної перевірки

До 05 грудня 2017 року

 

 

Заступник голови
обласної державної адміністрації

В. І. Чабан
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали