ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.08.2011 р. N 453

Про підготовку та проведення мобілізаційних навчань на території Вінницької області у вересні 2011 року

Відповідно до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", з метою якісної підготовки органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій до проведення мобілізаційного навчання з 6 по 9 вересня 2011 року:

1. Начальникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій, міськім головам міст обласного значення:

1.1. Організувати взаємодію з військовим комісаром Вінницького обласного військового комісаріату та військовими комісарами військових міських і районних комісаріатів щодо підготовки та проведення мобілізаційного навчання.

1.2. Надати допомогу в приведенні у відповідність до застосування за призначенням пунктів управління мобілізацією міських і районних військових комісаріатів для забезпечення управління під час проведення навчання на території області і районів в термін до 1 вересня 2011 року.

1.3. Привести у відповідність мобілізаційні класи міських і районних військових комісаріатів для організації проведення занять з мобілізаційної підготовки та вивчення питань проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території області і районів в термін до 1 вересня 2011 року за заявкою військових комісарів.

1.4. організувати перевірку готовності пунктів збору мобілізаційних ресурсів до виконання завдань за призначенням для проведення заходів з оповіщення та збору мобілізаційних ресурсів спільно з військовими комісарами військових комісаріатів.

2. Головам райдержадміністрацій, міськім головам міст обласного значення затвердити заходи щодо покращення обладнання та підтримання у постійній готовності до застосування пунктів управління територіальної оборони райдержадміністрацій.

3. Вінницькому обласному військовому комісаріату (Долгашов Г. В.):

3.1. Підготувати і провести до 20 серпня 2011 року інструкторсько-методичне заняття з приведення обласного військового комісаріату у бойову готовність з залученням керівного складу територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

3.2. Організувати проведення до 20 серпня 2011 року інструкторсько-методичні заняття з приведення районного (міського) військового комісаріату у бойову готовність (переводу на функціонування в умовах особливого періоду) і організації роботи всіх елементів бази мобілізаційного розгортання з залученням керівного складу місцевих органів виконавчої влади.

3.3. Організувати надання допомоги сільським та селищним головам, керівникам підприємств, установ та організацій, на базі яких створені елементи бази мобілізаційного розгортання у підготовці до роботи апарату посилення, адміністрацій дільниць оповіщення, пунктів збору мобілізаційних ресурсів.

3.4. Забезпечити дотримання правил користування і зберігання документів прихованого управління у період підготовки та проведення мобілізаційного навчання.

3.5. Заборонити вивіз документів з грифом таємності з місць постійної дислокації районних (міських) військових комісаріатів.

4. Головам райдержадміністрацій спільно з органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ та організацій, на базі яких створені елементи бази мобілізаційного розгортання, підготувати та постійно підтримувати в готовності майно, приміщення та територію, забезпечити їх необхідним обладнанням, засобами зв'язку, відпрацьовувати функціональні обов'язки посадових осіб, іншу документацію, організовувати якісну підготовку адміністрацій дільниць оповіщення, пунктів збору мобілізаційних ресурсів.

5. Вінницькій філії ВАТ "Укртелеком" (Яблонський В. Ф.) за заявками голів райдержадміністрацій та міських голів міст обласного значення:

5.1. Відновити прямі лінії зв'язку військових комісаріатів з пунктами попереднього збору військовозобов'язаних та техніки, дільницями оповіщення, штабами оповіщення, сільськими радами, продублювати прямі лінії номерним телефонним зв'язком.

5.2 Забезпечити за заявкою військового комісара підключення абонентів, задіяних в мобілізаційному навчанні до стійок циркулярного виклику, негайне надання каналів міжміського зв'язку.

6. Управлінню МВС України у Вінницькій області (Нонік В. В.) виділити згідно з заявками військових комісаріатів необхідну кількість працівників міліції та автотранспорту для організації охорони і підтримання громадського порядку у військових комісаріатах, на дільницях оповіщення, інших об'єктах бази мобілізаційного розгортання, супроводження транспорту, який доставляє документи з обмеженим доступом, і організації комендантської служби.

7. ПАТ "Вінницяобленерго" (Ніцак М. Г.) забезпечити недопущення відключення електропостачання обласного, районних (міських) військових комісаріатів, елементів бази мобілізаційного розгортання під час проведення мобілізаційних навчань.

8. Військовим комісарам надати начальникам районних електромереж необхідний перелік об'єктів, які не підлягають відключенню від електропостачання під час проведення мобілізаційного навчання.

9. Вінницькому обласному військовому комісаріату (Долгашов Г. В.) про результати виконання цього розпорядження поінформувати голову облдержадміністрації до 10 вересня 2011 року.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали