ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 вересня 2016 року N 58

Про підготовку та проведення щорічного Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики

Відповідно до підпункту 2 пункту 6 Положення про Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 N 676 (Постанова N 676), з метою належної організації та проведення щорічного міжнародного виставкового заходу і форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики наказую:

1. Забезпечити належну організацію та проведення з 1 по 2 листопада 2016 року на території НСК "Олімпійський" (м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 55) VIII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму "Енергоефективність та відновлювана енергетика" (далі - Форум) та заходів, які проводитимуться в його рамках.

2. Утворити робочу групу з підготовки та проведення Форуму (далі - Робоча група) та затвердити її склад, що додається (додаток 1).

3. Схвалити проект програми проведення Форуму, що додається (додаток 2).

4. Робочій групі забезпечити:

- затвердження остаточної ділової програми Форуму;

- до 30 вересня п. р. розгляд питання видів презентації та популяризації під час Форуму останніх досягнень у роботі Агентства (заміщення та скорочення споживання газу, впровадження Урядової програми з енергоефективності, запуск ЕСКО-механізмів в бюджетній сфері, розвиток відновлюваної енергетики тощо) та підготовку пропозицій з цього питання;

- співпрацю з керівниками обласних, міських державних адміністрацій, профільних асоціацій, громадських організацій, проектів міжнародної технічної допомоги, представництв іноземних компаній, бізнесу, банківських установ, торгівельних мереж щодо їх залучення до організації та участі у роботі Форуму;

- контроль за належною організацією Форуму та заходів, які проводитимуться в його рамках.

5. Управлінню комунікації та зв'язків з громадськістю забезпечити:

- загальну координацію підготовчо-організаційних робіт з проведення Форуму та його заходів;

- наповнення, оновлення та ведення сторінки Форуму на офіційному веб-сайті Агентства;

- анонсування та висвітлення роботи Форуму через офіційний веб-сайт Агентства та сторінку у мережі Facebook;

- підготовку та проведення наступних заходів Форуму відповідно до попередньої програми:

• церемонії офіційного відкриття VIII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму "Енергоефективність та відновлювана енергетика" (1 листопада 2016 р.);

• брифінгу для представників ЗМІ, прес-підходу до журналістів тощо (1 та/або 2 листопада 2016 р.);

- залучення засобів масової інформації та громадськості до анонсування і висвітлення роботи Форуму.

6. Департаменту стратегічного розвитку, Департаменту технічного регулювання енергоефективності забезпечити належну організацію та проведення наступних заходів Форуму згідно з попередньою програмою:

• конференції "Курс України на енергоефективність незмінний. Міжнародна підтримка";

• круглого столу "Конкурентний ринок виробництва тепла. Перспективи для України".

7. Департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, Управлінню заміщення традиційних видів палива, Управлінню інвестиційної діяльності у відновлюваній енергетиці, ВПДП "Центр залучення зелених інвестицій" (за згодою) забезпечити належну організацію та проведення наступних заходів Форуму згідно з попередньою програмою:

• конференції "Перспективи розвитку відновлюваної енергетики та ефективні механізми залучення інвестицій до цієї сфери";

• конференції "Зменшення енергозалежності: безкінечна історія чи вже реалія сьогодення?"

• круглого столу "Інноваційні системи теплозабезпечення на основі енергії землі та сонця".

8. Департаменту стратегічного розвитку, Департаменту технічного регулювання енергоефективності, Департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, Управлінню заміщення традиційних видів палива, Управлінню інвестиційної діяльності у відновлюваній енергетиці, ВПДП "Центр залучення зелених інвестицій" (за згодою) відповідно до заходів, зазначених у пунктах 6 і 7, та у співпраці і за погодженням з Управлінням комунікації та зв'язків з громадськістю забезпечити:

- до 23 вересня запрошення спікерів та модераторів заходів Форуму відповідно до попереднього проекту Програми;

- до 30 вересня запрошення потенційних учасників заходів Форуму та завершити їм розсилку офіційних листів-запрошень;

- до 3 жовтня формулювання головних меседжів та ключових тез (3 - 5 меседжі) під кожний захід Форуму окремо, які будуть використовуватися в анонсах, публікаціях на сторінці у Facebook з метою популяризації тематики заходів Форуму серед громадськості, ЗМІ тощо;

- до 10 жовтня формування та наповнення програми заходів Форуму з урахуванням тем доповідей спікерів та модераторів;

- до 15 жовтня проведення повторної розсилки-нагадування запрошень потенційним учасникам заходів Форуму (можлива e-mail розсилка);

- до 20 жовтня формування остаточної програми заходів Форуму з урахуванням таймінгу виступів модераторів, спікерів та перерв на каву-брейк для її подальшої передачі у друк;

- до 25 жовтня надання до Управління комунікації та зв'язків з громадськістю списку співробітників (не менше 2 - 3 осіб від кожного структурного підрозділу), які будуть допомагати у підготовці та проведенні Форуму (31 жовтня - 2 листопада: формування та поширення пакетів роздаткових матеріалів, реєстрація учасників під час Форуму, демонстрація презентаційних матеріалів спікерів, переміщення радіомікрофонів під час запитань із залу тощо).

9. Департаменту стратегічного розвитку, Департаменту технічного регулювання енергоефективності, Департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, Управлінню заміщення традиційних видів палива, Управлінню інвестиційної діяльності у відновлюваній енергетиці, ВПДП "Центр залучення зелених інвестицій" (за згодою) забезпечити співпрацю з бізнесом, керівниками підприємств, профільних асоціацій, громадських організацій, що працюють в сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, з метою їх залучення до участі у Форумі, а також експозиції готових енергоефективних рішень, яка працюватиме під час Форуму.

10. Департаменту стратегічного розвитку (Управлінню проектного менеджменту та міжнародного співробітництва), Департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, Управлінню інвестиційної діяльності у відновлюваній енергетиці, ВПДП "Центр залучення зелених інвестицій" (за згодою) разом з Управлінням комунікації та зв'язків з громадськістю з метою популяризації питань відновлюваної енергетики забезпечити організацію "Investment HUB" (платформи в рамках Форуму для презентації інвестиційного потенціалу України у сфері відновлюваної енергетики та готових інвестиційних проектів "зеленої" енергетики).

11. Департаменту стратегічного розвитку (Управлінню проектного менеджменту та міжнародного співробітництва), Департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, Управлінню інвестиційної діяльності у відновлюваній енергетиці, ВПДП "Центр залучення зелених інвестицій" (за згодою), Управлінню комунікації та зв'язків з громадськістю інформаційно сприяти партнерам Форуму - компанії "Євроіндекс" у організації експозиції "Простір енергоефективних рішень", яка працюватиме в рамках Форуму.

12. Департаменту стратегічного розвитку, Департаменту технічного регулювання енергоефективності, Департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, Управлінню заміщення традиційних видів палива, Управлінню інвестиційної діяльності у відновлюваній енергетиці, ВПДП "Центр залучення зелених інвестицій" (за згодою) вжити заходів щодо залучення представників вітчизняного та іноземного бізнесу, бізнес-компаній щодо працюють у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики до участі у роботі Форуму.

13. Департаменту стратегічного розвитку (Управлінню проектного менеджменту та міжнародного співробітництва), ВПДП "Центр залучення зелених інвестицій" (за згодою) залучити проекти міжнародної технічної допомоги до організації проведення та участі у роботі Форуму і його заходів, забезпечити участь посольств в Україні у церемонії офіційного відкриття Форуму та у заходах, які проводитимуться в рамках їх роботи.

14. Департаменту стратегічного розвитку (Управління проектного менеджменту та міжнародного співробітництва) забезпечувати переклад на англійську мову всіх необхідних матеріалів для підготовки та проведення Форуму (програми, матеріалів для публікацій та наповнення англійської версії сторінки Форуму на інтернет сайті Агентства, новин тощо).

15. Департаменту стратегічного розвитку (Управління моніторингу та інформатизації) постійно надавати технічну підтримку Управлінню комунікації та зв'язків з громадськістю та спільно забезпечити оновлення сторінки Форуму на офіційному веб-сайті Агентства.

16. Відділу матеріально-технічного забезпечення на постійній основі до 3 листопада п. р. забезпечувати матеріально-технічний супровід організації та проведення Форуму: монтаж/демонтаж банерів Форуму та виставкового стенду Агентства, переміщення та монтаж необхідної техніки і матеріалів тощо.

17. Керівникам структурних підрозділів, зазначених у пункті 8 - 12 цього наказу, починаючи з 22 вересня п. р. щоп'ятниці до 15 год. інформувати Управління комунікації та зв'язків з громадськістю про стан виконання цих заходів на e-mail: saeepressa@gmail.com.

18. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

С. Савчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Додаток 1
до наказу Держенергоефективності
16 вересня 2016 року N 58

СКЛАД
Робочої групи з організації та проведення VIII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики

САВЧУК
Сергій Дмитрович

Голова Держенергоефективності, Голова Робочої групи

МАГЛЬОВАННИЙ
Євген Вікторович

Директор Департаменту технічного регулювання енергоефективності Держенергоефективності

БУЧИК
Володимир Сергійович

Директор Департаменту стратегічного розвитку Держенергоефективності

КОВАЛЕНКО
Дмитро Віталійович

Директор Департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива Держенергоефективності

МАЛАЯ
Марія Вікторівна

Начальник Юридичного управління Держенергоефективності

ЛЬОВІНА
Юлія Олександрівна

Начальник Відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації Управління комунікації та зв'язків з громадськістю Держенергоефективності

ЗВІРОК
Анатолій Миколайович

Начальник Відділу матеріально-технічного забезпечення Держенергоефективності

ШАФАРЕНКО
Юрій Анатолійович

Начальник Управління заміщення традиційних видів палива Держенергоефективності

ПАЛАГУСИНЕЦЬ
Роман Васильович

Начальник Відділу регіонального менеджменту Держенергоефективності

КОЦЮБА
Валерій Васильович

Заступник начальника Управління інвестиційної діяльності у відновлюваній енергетиці Держенергоефективності

ЗАЇКА
Таїсія Миколаївна

Головний спеціаліст Відділу популяризації та зв'язків з громадськістю Управління комунікації та зв'язків з громадськістю Держенергоефективності

ЄВТУШЕНКО
Людмила Вікторівна

Головний спеціаліст Відділу звернень громадян та доступу до публічної інформації Управління комунікації та зв'язків з громадськістю Держенергоефективності, секретар Робочої групи

ГУРА
Костянтин Юрійович

В. о. директора ВПДП "Центр залучення зелених інвестицій"

ІЛЛЯШ
Віра Анатоліївна

Менеджер зі зв'язків з громадськістю проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (за згодою)

НІКОЛАЄНКО
Олександр Сергійович

Менеджер з питань сталої енергетики проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (за згодою)

ГРЕСЬКО
Віра Юріївна

Спеціаліст з комунікацій проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (за згодою)

ЛІНН
Софія Валеріївна

Уповноважений представник проекту IFC "Енергоефективність у житловому секторі України" (за згодою)

ГОПЦІЙ
Зоя

Радник з правових питань проекту IFC "Енергоефективність у житловому секторі України" (за згодою)

ПУШКО
Юлія Юріївна

Фахівець з питань комунікації проекту IFC "Енергоефективність у житловому секторі України" (за згодою)

КИРИЛЬЧУК
Ігор Григорович

Національний координатор проекту ЮНІДО/ГЕФ "Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України" (за згодою)

ПАЩЕНКО
Олексій Вікторович

Національний координатор проекту ЮНІДО/ГЕФ "Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України" (за згодою)

ЛЯЩЕНКО
Володимир Олексійович

Керівник проекту ПРООН "Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні" (за згодою)

КЮННЕ
Роберт

Директор проекту GIZ "Створення енергетичних агентств в Україні" (за згодою)

ПИЛИПЧУК
Тетяна Миколаївна

Експерт проекту GIZ "Створення енергетичних агентств в Україні" (за згодою)

ХАГЕНЕДЕР
Крістіана

Директору проекту GIZ "Енергоефективність у громадах" (за згодою)

ХРЕНОВА-ШИМКІНА
Імма Миколаївна

Заступник директора проекту GIZ "Енергоефективність у громадах" (за згодою) (за згодою)

ЧЕБОТАРЬОВА
Світлана Володимирівна

Спеціаліст з комунікацій проекту GIZ "Енергоефективність у громадах" (за згодою)

КОТЛЯРСЬКА
Олена

Директор ТОВ "ФІАТУ" (за згодою)

КОВАЛЬ
Марія Григорівна

Проектний координатор Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні (за згодою)

ДЕМЧЕНКОВ
Ярослав

Старший національний експерт Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні (Проект "Секретаріат з енергоефективності") (за згодою)

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Додаток 2
до наказу Держенергоефективності
16 вересня 2016 року N 58

VIII МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ
"Енергоефективність та відновлювана енергетика"

1 - 2 листопада 2016 року
м. Київ, НСК "Олімпійський"

ПРОГРАМА

(проект)

1 ЛИСТОПАДА

10:00 - 10:30

Офіційне відкриття VIII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму "Енергоефективність та відновлювана енергетика"

Вітальне слово (для прикладу):

• Прем'єр-міністр України*

Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ, Народний депутат України, в. о. голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки*

Сергій САВЧУК, Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України

• Представники посольств та міжнародних організацій

10:30 - 11:00

Огляд виставкових експозицій

11:00 - 11:30

Брифінг для представників ЗМІ

Перший день "Відновлювана енергетика - можливість для економічного та енергетичного прориву України"

11:30 - 14:00

Конференція "Перспективи розвитку відновлюваної енергетики та ефективні механізми залучення інвестицій до цієї сфери"

Панель 1 "Місце України у розвитку відновлюваної енергетики Європи та світу. REMAP - 2030. Погляд експертів"

(за участю Інноваційно-технологічного центру IRENA)

• "зелена" енергетика в Україні: законодавче підґрунтя, перспективи роботи бізнесу та інвесторів"*

Панель 2 "Інвестиції у відновлювану енергетику: "голубий океан" можливостей для України"

14:30 - 17:00

Конференція "Зменшення енергетичної залежності України. Реалії сьогодення"

Панель 1 "Заміщення природного газу. Створення ринку твердого біопалива"

• розвиток ринку твердого біопалива в Україні;

• перспективи та проблеми використання біомаси для муніципального теплопостачання та гарячого водопостачання в Україні;

• міжнародний досвід побудови ринку твердого біопалива;

• перспективи заміщення газу енергетичними культурами та їх використання при виробництві теплової енергії;

• законодавчі ініціативи, стратегія розвитку комунальної біоенергетики.

Панель 2 "Рідке біопаливо. Міжнародні зобов'язання та досвід. Формування вітчизняного ринку"

• створення нормативно-правового підґрунтя для розвитку сфери виробництва, обігу та використання рідкого біопалива на транспорті;

• міжнародний досвід щодо виробництва та використання рідких біологічних видів палива;

• питання стандартизації в сфері виробництва біокомпонентів моторних палива;

• бар'єри на шляху створення вітчизняного ринку рідкого біопалива.

Час/День уточнюються

Круглий стіл "Інноваційні системи теплозабезпечення на основі енергії землі та сонця"

2 ЛИСТОПАДА

Другий день "Енергоефективність - шлях здобуття енергонезалежності"

10:00 - 13:00

Конференція "Курс України на енергоефективність незмінний. Міжнародна підтримка"

Панель 1 "Енергоефективність у житлі: успішні зрушення"

• ефективність державної програми "теплих" кредитів: результати національного дослідження (фізичні особи)

• успішні історії впровадження енергоефективних проектів.

• міжнародна підтримка енергоефективних проектів: пропозиції донорів та попит.

Панель 2 "Перші приватні інвестиції в утеплення бюджетних установ України за ЕСКО-механізмом"

• переваги енергосервісу

• перші тендери за ЕСКО-механізмом

• особливості впровадження ЕСКО-механізму у бюджетній сфері

14:00 - 16:30

Круглий стіл "Конкурентний ринок виробництва тепла. Перспективи для України"


* - участь потребує уточнення
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково.
RSS канали