ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.05.2017 р. N 213

Про підготовку та проведення в 2017 році державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання

Відповідно до статей 22, 28, 33 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", частини третьої статті 45 Закону України "Про вищу освіту" (Закон N 1556-VII), статті 34 Закону України "Про загальну середню освіту", Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року N 1095 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2015 року N 533 (Постанова N 533)), Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 року N 222 (Постанова N 222) (зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 року N 985 (Постанова N 985)), наказів Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2015 року N 85 "Про затвердження Порядку використання приміщень навчальних закладів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти" (Порядок N 85) (зі змінами, внесеними згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 29 грудня 2015 року N 1377 (Наказ N 1377), від 02 лютого 2017 року N 160 (Наказ N 160)), від 20 жовтня 2016 року N 1272 "Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році" (Перелік N 1272) (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2016 року N 1696 (Наказ N 1696)), від 10 січня 2017 року N 25 "Деякі питання нормативного забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти" (Порядок N 25) та з метою якісної підготовки й проведення державної підсумкової атестації випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів у формі зовнішнього незалежного оцінювання та зовнішнього незалежного оцінювання в області:

1. Головам районних державних адміністрацій, об'єднаних територіальних громад, виконавчим комітетам міських рад Ніжина, Новгорода-Сіверського, Прилук, Чернігова:

1.1. Ужити заходів до створення належних умов підготовки та проведення державної підсумкової атестації випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів у формі зовнішнього незалежного оцінювання та зовнішнього незалежного оцінювання.

1.2. Забезпечити підвезення учасників зовнішнього оцінювання, які є учнями загальноосвітніх навчальних закладів, до населених пунктів, де розташовані пункти зовнішнього оцінювання.

2. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації забезпечити:

2.1. Якісну підготовку до проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання та зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

2.2. Координацію дій між Київським регіональним центром оцінювання якості освіти та місцевими органами управління освітою, навчальними закладами й учасниками навчально-виховного процесу щодо організації та проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання та зовнішнього незалежного оцінювання.

2.3. Організацію проведення роз'яснювальної роботи серед педагогічних працівників, випускників та їхніх батьків щодо порядку проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання та зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році.

2.4. Подання Київському регіональному центру оцінювання якості освіти пропозицій щодо утворення пунктів проведення зовнішнього оцінювання, наявності в них необхідної кількості аудиторій.

2.5. Надання Київському регіональному центру оцінювання якості освіти пропозицій щодо залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в необхідній кількості.

2.6. Організацію та проведення установчих нарад для відповідальних осіб за зовнішнє незалежне оцінювання в місцевих органах управління освітою та за пункти проведення зовнішнього оцінювання.

3. Головному управлінню Національної поліції в Чернігівській області забезпечити (у порядку рекомендації):

3.1. Безкоштовний супровід за умови підвезення учасників державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

3.2. Охорону громадського порядку у дні сесій зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до затвердженої мережі пунктів проведення зовнішнього оцінювання.

4. Управлінню охорони здоров'я обласної державної адміністрації відповідно до встановленого графіка проведення зовнішнього незалежного оцінювання забезпечити:

4.1. Безкоштовне чергування медичних працівників на всіх пунктах проведення зовнішнього оцінювання.

4.2. Надання першої медичної допомоги абітурієнтам та персоналу пунктів проведення зовнішнього оцінювання, у разі необхідності.

5. Управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області (у порядку рекомендації):

5.1. Ужити заходів щодо створення безпечних умов у місцях проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання та зовнішнього незалежного оцінювання для його учасників.

5.2. Здійснити профілактичні заходи в пунктах проведення зовнішнього оцінювання щодо попередження та недопущення надзвичайних ситуацій.

5.3. Забезпечити відповідну роботу районних, Ніжинської, Прилуцької, Чернігівської міських служб ДСНС України та постійний контроль за пунктами проведення зовнішнього оцінювання.

6. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити висвітлення проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання та зовнішнього незалежного оцінювання в засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали