ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.11.2011 р. N 2167

Київ

Про підготовку та проведення в місті Києві з 26 травня до 31 серпня 2012 року спортивного фестивалю "Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем", присвяченого святкуванню Дня столиці та Дня міста Києва

Відповідно до пункту 15 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в місті Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, з метою забезпечення розвитку фізичної культури і спорту та здорового способу життя в місті Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу всеукраїнського благодійного фонду "Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем" щодо проведення в місті Києві з 26 травня до 31 серпня 2012 року на Долобецькому острові (Гідропарк, пляж "Венеція") спортивного фестивалю "Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем", присвяченого святкуванню Дня столиці та Дня міста Києва (далі - Захід), в рамках якого відбудуться змагання серед професійних клубів пляжного футболу "Чемпіонат України з пляжного футболу", аматорські турніри з футболу, турніри дитячих команд з футболу та пляжного футболу, показові змагання з футволею, пляжного регбі, черлідінгу, акція "Міс Києва пляжного футболу" та програми для молоді "Танці на піску".

2. Створити та затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення спортивного фестивалю "Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем", що додається.

3. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення фестивалю взяв на себе всеукраїнський благодійний фонд "Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем".

4. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти організатору Заходу у забезпеченні своєчасного вирішення організаційних питань, пов'язаних із його проведенням.

5. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо" сприяти організаторам Заходу у забезпеченні благоустрою прилеглих територій та пляжу "Венеція".

6. Організатору Заходу забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу та відновлення порушеного благоустрою в зв'язку з встановленням спортивних споруд під час проведення Заходу.

7. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку та безпеки громадян в місці під час проведення Заходу на території Долобецького острову (Гідропарк, пляж "Венеція").

8. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати для медичного обслуговування учасників Заходу карету швидкої допомоги.

9. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити установку та утримання в необхідній кількості біотуалетів в місці проведення Заходу.

10. Просити Головне управління МНС України в м. Києві забезпечити чергування автомобіля пожежної безпеки під час проведення Заходу.

11. Управлінню преси та інформації забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
24.11.2011 N 2167

СКЛАД
організаційного комітету підготовки та проведення спортивного фестивалю "Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем"

Новохатько
Леонід Михайлович

заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова організаційного комітету

Вовк
Володимир Семенович

начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту, заступник голови організаційного комітету

Харченко
Сергій Володимирович

голова правління фонду "Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем", заступник голови організаційного комітету

Кунцевич
Андрій Павлович

виконавчий директор Асоціації пляжного футболу України, секретар організаційного комітету

Ващук
Владислав Анатольович

заслужений майстер спорту України з футболу (за згодою)

Денисюк
Людмила Всеволодівна

начальник Головного управління з питань реклами

Дзекон
Георгій Борисович

член Наглядової ради ВАТ "Укртелеком" (за згодою)

Довбань
Ігор Миколайович

начальник Головного управління економіки та інвестицій

Крикун
Олексій Олексійович

начальник Головного управління МВС України в м. Києві (за згодою)

Мохорєв
Віталій Андрійович

начальник Головного управління охорони здоров'я

Мунтян
Володимир Федорович

заслужений майстер спорту СРСР з футболу (за згодою)

Новицький
Дмитро Юрійович

начальник Головного управління комунального господарства

Пертін
Олексій Володимирович

директор ТОВ "Смарт Холдінг" (за згодою)

Петрук
Віктор Іванович

начальник Головного управління земельних ресурсів

Походій
Павло Іванович

директор комунального підприємства по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо"

Садовой
Сергій Миколайович

начальник Головного управління контролю за благоустроєм

Сидоришин
Олег Михайлович

директор ТОВ Евроформат (за згодою)

Тимченко
Максим Вікторович

директор компанії "ДТЕК" (за згодою)

Тополов
Олександр Семенович

начальник Головного управління МНС України в м. Києві (за згодою)

Хонда
Марина Петрівна

начальник Головного управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

Целовальник
Сергій Анатолійович

начальник Головного управління містобудування та архітектури, головний архітектор міста Києва

Шевчук
Олександр Семенович

голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

  

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали