ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2011 р. N 2536

Київ

Про підготовку та реалізацію проекту спільного впровадження "Реконструкція систем теплопостачання міста Києва зі зниженням викидів парникових газів у довкілля"

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку підготовки, розгляду, схвалення та реалізації проектів, спрямованих на скорочення обсягу антропогенних викидів парникових газів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 N 206, наказів Національного агентства екологічних інвестицій України від 18.12.2008 N 79 "Про затвердження Інструкції про реалізацію проектів спільного впровадження за національною процедурою", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.01.2009 за N 27/16043, та від 25.06.2008 N 33 "Про затвердження Вимог до підготовки проектів спільного впровадження", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.07.2008 за N 665/15356, рішення Київської міської ради від 27.10.2011 N 386/6602 "Про реалізацію проектів, спрямованих на скорочення обсягу антропогенних викидів парникових газів, на об'єктах комунальної власності міста Києва" (Рішення N 386/6602) та з метою забезпечення скорочення обсягу антропогенних викидів парникових газів шляхом підвищення енергоефективності в системі енергозабезпечення міста Києва, в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1.1 здійснити заходи щодо організації підготовки, схвалення та реалізації в установленому порядку проекту спільного впровадження "Реконструкція систем теплопостачання міста Києва зі зниженням викидів парникових газів у довкілля";

1.2 визначити покупця одиниць скорочення викидів, який забезпечить погодження, детермінацію, затвердження, реєстрацію, верифікацію та моніторинг проекту спільного впровадження в системі енергозабезпечення міста Києва у встановленому порядку.

2. Уповноважити першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В. на укладення з покупцем одиниць скорочення викидів попереднього договору та договору щодо придбання останнім прав на згенеровані одиниці скорочення викидів, які будуть отримані внаслідок реалізації проекту спільного впровадження "Реконструкція систем теплопостачання міста Києва зі зниженням викидів парникових газів у довкілля" та які не мали б місця без його реалізації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали