ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.04.2012 р. N 279

Про підготовку територій уздовж автомобільних доріг загального користування області до туристично-курортного сезону 2012 року

З метою поліпшення санітарного стану територій уздовж автомобільних доріг загального користування області та їх підготовки до туристично-курортного сезону 2012 року, а також створення умов для безпечного відпочинку, відповідно до Закону України "Про автомобільні дороги", керуючись статтею 6, статтею 13, пунктом 6 статті 16, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Районним державним адміністраціям забезпечити проведення робіт з поліпшення санітарного стану вздовж автомобільних доріг загального користування, завершивши їх до 25 квітня 2012 року. Про проведену роботу поінформувати обласну державну адміністрацію.

2. Службі автомобільних доріг у Херсонській області, ДП "Херсонський облавтодор", Херсонському обласному управлінню водних ресурсів, управлінню Північно-Кримського каналу, управлінню Каховського магістрального каналу, Херсонському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, ДП "Херсонське обласне агролісомеліоративне підприємство "Херсонагроліс" спільно з міськими, селищними та сільськими радами, підприємствами та організаціями, що розташовані вздовж автомобільних доріг загального користування, провести роботи з поліпшення санітарного стану територій уздовж вказаних доріг, а саме: прибирання сміття на придорожній смузі (Службі автомобільних доріг у Херсонській області - в межах узбіччя, іншим підприємствам та організаціям - на території шириною до 100 м від автодоріг), видалення порослі, формування крон дерев.

3. Головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації забезпечити координацію і контроль за проведенням сільськогосподарськими підприємствами робіт з поліпшення санітарного стану територій уздовж автомобільних доріг загального користування шириною до 100 м.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали