Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про підписання Додаткових угод до Договорів про субкредитування міським комунальним підприємством "Херсонтеплоенерго" в межах Угоди про позику "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 29 січня 2019 року N 92

м. Київ

Про підписання Додаткових угод до Договорів про субкредитування міським комунальним підприємством "Херсонтеплоенерго" в межах Угоди про позику "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України"

Відповідно до Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Схвалити Додаткову угоду про внесення змін до Договору про субкредитування N 13010-05/105 від 20 листопада 2014 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Херсонською міською радою та міським комунальним підприємством "Херсонтеплоенерго" про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Угода про позику "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України" N 8387-UA від 26 травня 2014 року).

2. Схвалити Додаткову угоду про внесення змін до Договору про субкредитування N 13010-05/106 від 20 листопада 2014 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Херсонською міською радою та міським комунальним підприємством "Херсонтеплоенерго" про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку (діючим в якості виконавця від імені Фонду чистих технологій) (Угода про позику "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України" N TF016327 від 26 травня 2014 року).

3. Уповноважити Голову НКРЕКП Кривенко О. О. підписати зазначені Додаткові угоди про внесення змін до Договорів про субкредитування.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали