Додаткова копія: Про підписання додаткових угод до договорів про субкредитування комунального підприємства "Муніципальна компанія поводження з відходами" Харківської міської ради у межах Угоди про позику "Другий проект розвитку міської інфраструктури"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 5 квітня 2019 року N 497

м. Київ

Про підписання додаткових угод до договорів про субкредитування комунального підприємства "Муніципальна компанія поводження з відходами" Харківської міської ради у межах Угоди про позику "Другий проект розвитку міської інфраструктури"

Відповідно до законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

1. Схвалити Додаткову угоду до Договору про субкредитування N 13010-05/90 від 20 листопада 2014 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Харківською міською радою, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та Комунальним підприємством "Муніципальна компанія поводження з відходами" Харківської міської ради про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Угода про позику "Другий проект розвитку міської інфраструктури") N 8391-UA від 26 травня 2014 року щодо запровадження системи електронної авторизації заявок на вилучення коштів позики.

2. Схвалити Додаткову угоду до Договору про субкредитування N 13010-05/90 від 20 листопада 2014 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Харківською міською радою, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та Комунальним підприємством "Муніципальна компанія поводження з відходами" Харківської міської ради про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Угода про позику "Другий проект розвитку міської інфраструктури") N 8391-UA від 26 травня 2014 року щодо приведення обсягів погашення основної суми субкредиту у відповідність до фактичних обсягів вибірки.

3. Схвалити Додаткову угоду до Договору про субкредитування N 13010-05/89 від 20 листопада 2014 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Харківською міською радою, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та Комунальним підприємством "Муніципальна компанія поводження з відходами" Харківської міської ради про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку (діючим в якості виконавця від імені Фонду чистих технологій) (Угода про позику "Другий проект розвитку міської інфраструктури" від 26 травня 2014 року N TF017112) щодо запровадження системи електронної авторизації заявок на вилучення коштів позики.

4. Уповноважити Голову НКРЕКП Кривенко О. О. підписати зазначені додаткові угоди до договорів про субкредитування.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали