Додаткова копія: Про підписання додаткових угод до договорів про субкредитування комунального підприємства "Житомирводоканал" у межах Угоди про позику "Другий проект розвитку міської інфраструктури"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 2019 року N 485

м. Київ

Про підписання додаткових угод до договорів про субкредитування комунального підприємства "Житомирводоканал" у межах Угоди про позику "Другий проект розвитку міської інфраструктури"

Відповідно до Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Схвалити Додаткову угоду до Договору про субкредитування N 13010-05/92 від 20 листопада 2014 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Житомирською міською радою, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та комунальним підприємством "Житомирводоканал" про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Угода про позику "Другий проект розвитку міської інфраструктури") N 8391-UA від 26 травня 2014 року щодо запровадження системи електронної авторизації заявок на вилучення коштів позики.

2. Схвалити Додаткову угоду до Договору про субкредитування N 13010-05/91 від 20 листопада 2014 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Житомирською міською радою, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та комунальним підприємством "Житомирводоканал" про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку (діючим в якості виконавця від імені Фонду чистих технологій) (Угода про позику "Другий проект розвитку міської інфраструктури") N TF017112 від 26 травня 2014 року щодо запровадження системи електронної авторизації заявок на вилучення коштів позики.

3. Уповноважити Голову НКРЕКП Кривенко О. О. підписати зазначені додаткові угоди до договорів про субкредитування.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали