Додаткова копія: Про підписання Додаткової угоди до Договору про субкредитування комунального підприємства "Житомирводоканал" Житомирської міської ради у межах Угоди про позику "Другий проект розвитку міської інфраструктури"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 21 грудня 2018 року N 2036

м. Київ

Про підписання Додаткової угоди до Договору про субкредитування комунального підприємства "Житомирводоканал" Житомирської міської ради у межах Угоди про позику "Другий проект розвитку міської інфраструктури"

Відповідно до Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Схвалити Додаткову угоду про внесення змін до Договору про субкредитування між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Житомирською міською радою, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та комунальним підприємством "Житомирводоканал" від "20" листопада 2014 року N 13010-05/92 щодо приведення обсягів погашення основної суми субкредиту до фактичних обсягів вибірки.

2. Уповноважити Голову НКРЕКП Кривенко О. О. підписати зазначену Додаткову угоду про внесення змін до Договору про субкредитування.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали