Додаткова копія: Про підписання Додаткової угоди N 1 (у формі обміну листами) між Урядом України та Європейською Комісією, яка діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування "Щорічної програми дій з ядерної безпеки 2011 року - частина II"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 червня 2019 р. N 409-р

Київ

Про підписання Додаткової угоди N 1 (у формі обміну листами) між Урядом України та Європейською Комісією, яка діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування "Щорічної програми дій з ядерної безпеки 2011 року - частина II"

Схвалити проект Додаткової угоди N 1 (у формі обміну листами) між Урядом України та Європейською Комісією, яка діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування "Щорічної програми дій з ядерної безпеки 2011 року - частина II" ().

Уповноважити Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Додаткову угоду.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 75
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали