МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 липня 2011 року N 912

Про підсумки Чемпіонатів України серед юніорів з пішохідного та велосипедного туризму

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.06.2011 р. N 624 "Про проведення Чемпіонатів України серед юніорів з пішохідного та велосипедного туризму" та з метою організації змістовного активного дозвілля дітей, популяризації здорового способу життя 13 - 18 липня на території Немирівського району Вінницької області проведено 40-й Чемпіонат України серед юніорів з пішохідного туризму та 2-й Чемпіонат України серед юніорів з велосипедного туризму.

У відповідності до протоколів суддівської колегії наказую:

1. Нагородити дипломами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України:

1.1. Команди, що посіли призові місця у 40-му Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму, за списком згідно з додатком 1.

1.2. Команди, що посіли призові місця у 2-му Чемпіонаті України серед юніорів з велосипедного туризму, за списком згідно з додатком 2.

1.3. Тренерів команд, що посіли призові місця у 40-му Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму та у 2-му Чемпіонаті України серед юніорів з велосипедного туризму, згідно з додатком 3.

2. Оголосити подяку суддям та організаторам 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму та 2-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму за багаторічну сумлінну працю з розвитку дитячо-юнацького туризму та значний особистий внесок у проведення чемпіонатів згідно з додатком 4.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 

Додаток 1
до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
29.07.2011 N 912

Список команд,
що посіли призові місця у 40-му Чемпіонаті України серед юніорів пішохідного туризму

У загальнокомандному заліку:

I місце - команда Луганської області;

II місце - команда м. Києва;

III місце - команда Вінницької області.

У командних змаганнях на дистанції "Крос-похід":

I місце - команда м. Києва;

II місце - команда Луганської області;

III місце - команда Донецької області;

У командних змаганнях на дистанції "Смуга перешкод":

I місце - команда Луганської області;

II місце - команда Чернігівської області;

III місце - команда Вінницької області;

У особисто-командних змаганнях на дистанції "Смуга перешкод":

I місце - команда Луганської області;

II місце - команда Херсонської області;

III місце - команда м. Києва.

 

Начальник відділу позашкільної
освіти, виховної роботи
та захисту прав дитини

А. Д. Середницька

 

Додаток 2
до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
29.07.2011 N 912

Список команд,
що посіли призові місця у 2-му Чемпіонаті України серед юніорів з велосипедного туризму

У загальнокомандному заліку:

I місце - команда Харківської обласної станції юних туристів;

II місце - команда Вінницької області;

III місце - команда Чернігівської області.

У командних змаганнях на дистанції "Велоралі":

I місце - команда Київської області;

II місце - команда Бучанського центру позашкільної роботи Київської області;

III місце - команда Чернігівської області

У змаганнях на комплексній дистанції:

I місце - команда Харківської обласної станції юних туристів;

II місце - команда Харківської області;

III місце - команда Вінницької області.

 

Начальник відділу позашкільної
освіти, виховної роботи
та захисту прав дитини

А. Д. Середницька

 

Додаток 3
до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
29.07.2011 N 912

Списки тренерів команд,
що посіли призові місця у 40-му Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму та у 2-му Чемпіонаті України серед юніорів з велосипедного туризму

1. Денисенко Олексій Володимирович - керівник гуртків Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

2. Калінкін Олександр Борисович - керівник гуртків Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської держадміністрації).

3. Карабут Олексій Миколайович - керівник гуртків Бучанського міського Центру позашкільної роботи Київської області.

4. Колошко Олег Миколайович - керівник гуртків Центру творчості дітей та юнацтва м. Прилуки Чернігівської області.

5. Лукіянчук Дмитро Олександрович - методист відділу спортивного туризму Вінницького обласного центру дитячого і юнацького туризму та екскурсій.

6. Ободовський Петро Андрійович - завідуючий відділом туризму та спортивного орієнтування Харківської обласної станції юних туристів.

7. Орда Микола Васильович - керівник гуртків Харківської обласної станції юних туристів.

8. Палатний Ігор Анатолійович - керівник гуртків Бориспільського міського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Київської області.

9. Правдін Дмитро Олександрович - керівник гуртків Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

10. Стефаник Микола Васильович - керівник гуртків Вінницького обласного центру дитячого і юнацького туризму та екскурсій.

11. Ушак Валерій Володимировичі - керівник гуртків Чернігівського обласного центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій.

12. Юрін Олег Васильович - завідуючий відділом спортивного туризму Комунального закладу "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради.

 

Начальник відділу позашкільної
освіти, виховної роботи
та захисту прав дитини

А. Д. Середницька

 

Додаток 4
до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
29.07.2011 N 912

Список
організаторів 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму та 2-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму, яким оголошено подяку за багаторічну сумлінну працю з розвитку дитячо-юнацького туризму та значний особистий внесок у проведення чемпіонатів

1. Андрущак Тетяна Іванівна - заступник директора Вінницького обласного центру дитячого і юнацького туризму та екскурсій.

2. Білоус Петро Михайлович - заступник головного судді комплексної дистанції 2-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму, методист Тернопільского міського центру позашкільної роботи.

3. Васильєв Юрій Костянтинович - суддя-інспектор, керівник гуртків Харківської обласної станції юних туристів.

4. Волков Яків Федорович - заступник головного судді з безпеки 2-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму, педагог-організатор Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді "Меридіан" Тернівського району м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

5. Дідик Жанна Григорівна - директор Вінницького обласного будинку культури учителя.

6. Ігнатенко Сергій Григорович - заступник головного судді на дистанції "Смуга перешкод" (особисто-командні змагання) 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму, методист Прилуцького центру дитячо-юнацької творчості Чернігівської області.

7. Гудима Роман Романович - заступник головного судді з безпеки 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму, директор Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

8. Кантимир Ігор Троянович - начальник дистанції "Фігурне водіння велосипеду" 2-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму, керівник гуртків Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

9. Козік Вадим Олександрович - заступник головного судді з суддівства 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму, методист Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

10. Кононова Альсія Абдулівна - головний секретар 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму, заступник директора Донецького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

11. Криворучко Анатолій Вікторович - начальник дистанції "Крос-похід" 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму, керівник гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

12. Кукуруза Ігор Феліксович - заступник головного судді на дистанції "Смуга перешкод" (командні змагання) 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму, завідуючий туристсько-спортивним відділом Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

13. Куцевалов Андрій Володимирович - заступник головного судді на дистанції "Велоралі" 2-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму, директор Бучанського центру позашкільної роботи Київської області.

14. Ляхович Юрій Юрійович - начальнику дистанції "Смуга перешкод" (особисто-командні змагання) 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму, завідуючий відділом Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

15. Мараховський Станіслав Олексійович - начальник дистанції "Тріал" 2-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму, керівник гуртків Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

16. Михайленко Тарас Анатолійович - заступник головного судді з суддівства 2-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму, методист Ізмаїльського міського центру позашкільної роботи Одеської області.

17. Новак Олексій Миколайович - заступник головного судді на дистанції "Крос-похід" 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму, керівник гуртків Вінницького обласного центру дитячого і юнацького туризму та екскурсій.

18. Постельняк Ірина Миколаївна - заступник головного судді з інформації 2-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму, керівник гуртків Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

19. Роздорожнюк Анатолій Володимирович - головний суддя 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму, завідуючий відділом спортивного туризму Вінницького обласного центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій.

20. Рубан Юрій Анатолійович - головний суддя 2-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму, головний спеціаліст Вінницького обласного центру "Спорт для всіх".

21. Самелюк Василь Федорович - заступник головного судді з організаційних питань 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму, завідуючий відділом Вінницького обласного центру дитячого і юнацького туризму та екскурсій.

22. Слівіна Алла Олександрівна - заступник головного секретаря 2-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму, методист Славутського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Хмельницької області.

23. Степанов Антон Анатолійович - начальник дистанції "Смуга перешкод" (командні змагання) 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму, керівник гуртків комунального закладу "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради.

24. Стрижак Артем Олексійович - начальник дистанції "Велоралі" 2-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму, керівник гуртків Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської держадміністрації).

25. Трощенко Володимир Олександрович - суддя-інспектор 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму, завідуючий відділом Миколаївського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

26. Федорченко Ніна Іванівна - заступник головного секретаря 40-го Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму, методист Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської держадміністрації).

27. Халай Максим Олегович - головний секретар 2-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму, студент Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

28. Юхнович Лідія Миколаївна - директор Вінницького обласного центру дитячого і юнацького туризму та екскурсій.

 

Начальник відділу позашкільної
освіти, виховної роботи
та захисту прав дитини

А. Д. Середницька

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали