КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 30 березня 2012 року N 2/4

Про підсумки діяльності територіальних органів Держкомзему України у 2011 році

Рішення введено в дію наказом Державного агентства земельних ресурсів України від 11 квітня 2012 року N 182 (Наказ N 182)

Діяльність територіальних органів Держкомзему у 2011 році спрямовувалась на реалізацію державної політики у сфері регулювання земельних відносин, використання, відтворення, охорони та проведення моніторингу земель, ведення державного земельного кадастру, державне регулювання у сфері встановлення меж населених пунктів.

Основними стратегічними цілями територіальних органів Держкомзему на 2011 рік визначено:

створення державного земельного кадастру та гарантування прав на землю;

створення передумов для повноцінного функціонування ринку землі;

стратегічне планування використання земель та землеустрій.

Реалізація основних стратегічних цілей здійснювалася відповідно до завдань, визначених Національним планом дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженим Указом Президента України від 27 квітня 2011 року N 504/2011 (Указ N 504/2011), та Планом дій з проведення земельної реформи та створення прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 N 1072-р (План N 1072-р), а також згідно з договорами в рамках Проекту Світового банку "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру".

Заслухавши та обговоривши інформацію про підсумки діяльності головних управлінь Держкомзему у Чернігівській, Полтавській, Волинській, Миколаївській, Херсонській областях за 2011 рік, колегія вирішила:

1. Визнати діяльність головних управлінь Держкомзему у Миколаївській, Полтавській, Херсонській областях за 2011 рік незадовільною.

2. Притягнути начальника Головного управління Держкомзему у Херсонській області до дисциплінарної відповідальності за неналежне виконання доручень керівництва в сфері земельних відносин.

3. Визнати діяльність головних управлінь Держкомзему у Волинській, Чернігівській областях за 2011 рік задовільною та попередити про обов'язкове виконання планових показників по напрямкам діяльності, які необхідно забезпечити в повному обсязі.

4. Начальникам головних управлінь Держкомзему у Полтавській, Черкаській, Чернігівській, Херсонській областях взяти під особистий контроль питання інвентаризації земель, встановлення меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг, а також розроблення схем землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання і охорони земель.

5. Начальникам головних управлінь у Вінницькій, Дніпропетровській, Харківській областях та м. Севастополі вжити заходів щодо проведення робіт з охорони земель, в тому числі за рахунок коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

Термін - протягом 2012 року


6. З метою вдосконалення, підвищення ефективності та якості роботи територіальних органів Держкомзему та Держземагентства в цілому Голові Рескомзему АР Крим, начальникам головних управлінь Держкомзему в областях, містах Києві і Севастополі:

6.1 Опрацювати та надати Держземагентству України дієві пропозиції щодо шляхів вирішення нагальних проблемних питань по основним напрямкам діяльності: спрощення процедури реєстрації правовстановлюючих документів на землю; проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів; прискорення виконання робіт з інвентаризації земель, встановлення меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг; розроблення схем землеустрою, основні та додаткові джерела наповнення Державного бюджету України від плати за використання землі.

Термін - до 24 квітня 2012 року


6.2 Щомісячно, до десятого числа місяця, який настає за звітним періодом, інформувати Держземагентство України про стан виконання робіт по запланованих основних напрямках діяльності. Звернути увагу на особисту відповідальність фахівців за вчасність та достовірність поданої інформації.

Термін - протягом 2012 року


6.3 Взяти до відома досвід Республіканського комітету по земельним ресурсам АР Крим щодо організації роботи "гарячої лінії" з метою ефективного розгляду звернень громадян та започаткувати практику систематично здійснювати прийом телефонних дзвінків керівним складом головного управління відповідно до затверджених графіків.

6.4 Забезпечити в межах повноважень додержання встановленого законодавством порядку визначення розміру втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва та внесення до органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування пропозицій щодо цільового використання цих коштів.

6.5 За участі представників місцевих рад та облдержадміністрацій провести засідання колегій, нарад, на яких розглянути питання щодо фінансування робіт з інвентаризації земель, встановлення меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг, а також розроблення схем землеустрою та техніко-економічного обґрунтування використання і охорони земель за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Термін - протягом квітня 2012 року


6.6 Продовжити проведення інформаційно-роз'яснювальної кампанії стосовно запровадження ринку землі та створення державного земельного кадастру.

7. Керівникам структурних підрозділів Держземагентства України, державним підприємства, що входять до сфери управління Держземагентства України, Голові АР Рескомзему, керівникам головних управлінь Держкомзему в областях, містах Києві і Севастополі забезпечувати вжиття вичерпних заходів щодо вчасного та якісного виконання завдань та заходів Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року N 187/2012.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Держземагентства України Тимченка С. М.

 

Голова колегії

С. М. Тимченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали