ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2011 р. N 344

Про підсумки оздоровчої кампанії 2011 року

Органами державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, установами велася послідовна робота по організації відпочинку та оздоровлення дітей області влітку 2011 року.

На оздоровлення та відпочинок дітей шкільного віку області використано майже 36 млн. гривень. З них: з державного бюджету - 330,9 тис. грн., з обласного та місцевих бюджетів - 17022,4 тис. грн., коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності - 5748,9 тис. грн., залучених коштів - 12763,5 тис. гривень.

В області за даними статистики проживає 94397 дітей віком від 7 до 16 років.

Влітку 2011 року оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 56527 дітей, що склало 59,9 % (у 2010 році - 52,3 %). Оздоровчі послуги отримало 22,2 %, відпочинкові - 37,7 % дітей (у 2010 році: оздоровчі - 14,2 %, відпочинкові - 38,1 %).

У 2011 році оздоровчими та відпочинковими послугами забезпечено 1666 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що склало 98,5 % (при вимогах стовідсоткового охоплення оздоровчими та відпочинковими послугами). Стовідсотково оздоровлено дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - вихованців інтернатних закладів.

В області влітку 2011 року функціонувало 26 закладів оздоровлення та відпочинку, 4 санаторії, 507 таборів з денним перебуванням, 16 таборів праці та відпочинку та 2 наметових табори.

У 2011 році після проведення капітальних ремонтів відновлено роботу дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Казка" (Прилуцький район) та дитячого закладу санаторного типу "Дружба" (м. Чернігів). Створено заклад оздоровлення та відпочинку "Веселка" (Талалаївський район).

З метою виконання вимог Президента України, Кабінету Міністрів України щодо організації повноцінного, якісного відпочинку та оздоровлення дітей у літній період та з урахуванням обговорення на засіданні Колегії облдержадміністрації:

1. Управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації організувати в листопаді проведення розширеного засідання обласної міжвідомчої комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей області за підсумками оздоровчої кампанії 2011 року.

2. Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук; головним управлінням облдержадміністрації: фінансовому, праці та соціального захисту населення, агропромислового розвитку; управлінням облдержадміністрації: у справах сім'ї та молоді, охорони здоров'я, освіти і науки, обласній санітарно-епідеміологічній станції; управлінню МНС України в області; територіальному управлінню Держгірпромнагляду по області; виконавчій дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності:

2.1. Здійснити комплексний аналіз проведення оздоровчої кампанії влітку 2011 року.

2.2. Визначити шляхи виконання завдань щодо забезпечення ефективного та якісного літнього оздоровлення та відпочинку дітей області.

2.3. Забезпечити своєчасну та всебічну підготовку до проведення оздоровчої кампанії 2012 року.

3. Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук; Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації при формуванні місцевих бюджетів на 2012 рік врахувати реальну потребу фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей.

4. Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук; управлінням облдержадміністрації: у справах сім'ї та молоді, охорони здоров'я, освіти і науки забезпечити:

- ефективне використання коштів місцевих бюджетів;

- збереження та розвиток мережі закладів оздоровлення та відпочинку;

- максимальне використання обласної бази закладів оздоровлення та відпочинку;

- якісне кадрове забезпечення закладів оздоровлення та відпочинку;

- охоплення, в першу чергу, дітей пільгових категорій, особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Тканка В. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали