ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.09.2011 р. N 776

Про підсумки оздоровлення дітей влітку 2011 року

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 травня 2011 року N 384 "Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році" Головними управліннями праці та соціального захисту населення, агропромислового розвитку, управлінням у справах сім'ї та молоді, освіти і науки облдержадміністрації, районними державними адміністраціями, виконкомом Тернопільської міської ради забезпечено організацію відпочинку та оздоровлення дітей в дитячих оздоровчих закладах під час оздоровчої кампанії 2011 року.

В області проживає 116271 дитина віком від 7 до 16 років. Протягом літнього періоду 2011 року оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 62470 дітей, з них: 17881 забезпечено оздоровленням, відпочинком - 44589, що становить 53,72 % від загальної кількості дітей шкільного віку. З них: 838 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1075 дітей-інвалідів, 11946 дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, 8214 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, 1511 дітей, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС, 38 бездоглядних та безпритульних дітей, 7392 обдарованих дітей, 1508 дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

У поточному році в області функціонувало 437 закладів оздоровлення та відпочинку, з них: 12 стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку, 5 дитячих санаторіїв, 415 таборів з денним перебуванням дітей, 2 табори праці та відпочинку, 3 наметові містечка.

Фінансове забезпечення оздоровчої кампанії 2011 року з різних джерел фінансування становить 12 млн. 6 тис. 706 гривень, з них:

- 567 тис. 500 гривень - державний бюджет;

- 2 млн. 643 тис. 300 гривень - обласний бюджет;

- 2 млн. 535 тис. 420 гривень - місцеві бюджети;

- 1 млн. 750 тис. гривень - кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;

- 450 тис. гривень - кошти профспілкових організацій;

- 4 млн. 60 тис. 486 гривень залучених коштів (спонсорські, батьківські кошти тощо).

За підсумками літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році з метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей, а також стимулювання діяльності дитячих оздоровчих закладів області під час проведення оздоровчої кампанії 2012 року:

1. Затвердити заходи з підготовки та організації літнього оздоровлення і відпочинку дітей у 2012 році (далі - заходи), що додаються.

2. Районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради провести засідання колегій (виконкому), на яких заслухати питання "Про підсумки проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році".

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради:

3.1. Забезпечити організацію виконання заходів.

3.2. Про проведену роботу інформувати управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації до 10 травня 2012 року.

4. Управлінню у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи з питань підготовки до оздоровчої кампанії і про стан виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 18 травня 2012 року.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 травня 2011 року N 384 "Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році".

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гоча П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
29.09.2011 N 776

ЗАХОДИ
з підготовки та організації літнього оздоровлення і відпочинку дітей у 2012 році

1. Розпочати з 1 жовтня 2011 року підготовчий етап щодо організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей області у 2012 році.

Управління у справах сім'ї та молоді, освіти і науки, головні управління охорони здоров'я, фінансове, праці та соціального захисту населення, служба у справах дітей облдержадміністрації, Управління МНС України в області, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Жовтень 2011 року - квітень 2012 року

2. Вжити заходів для усунення недоліків, які були виявлені під час проведення перевірок стану оздоровчої кампанії влітку 2011 року.

Управління у справах сім'ї та молоді, освіти і науки, головні управління охорони здоров'я, фінансове, праці та соціального захисту населення, управління освіти і науки, служба у справах дітей облдержадміністрації, Управління МНС України в області, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Протягом 2012 року

3. Сприяти організації спільної роботи територіальних центрів зайнятості та молодіжних центрів праці щодо залучення незайнятої молоді у роботах з впорядкування та облаштування дитячих оздоровчих закладів області.

Управління у справах сім'ї та молоді, обласний центр зайнятості, обласний молодіжний центр праці, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради спільно з керівниками дитячих оздоровчих закладів області

Березень - травень 2012 року

4. При формуванні місцевих бюджетів внести пропозиції щодо фінансування літнього оздоровлення та відпочинку дітей, створення безпечних для їх життя і здоров'я умов перебування в таборах.

Управління у справах сім'ї та молоді, Головне фінансове управління облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Жовтень 2011 року - 2012 рік

5. Ініціювати розгляд на сесіях обласної, міської, районних рад питання максимального збільшення коштів на підготовку дитячих оздоровчих закладів до сезону оздоровлення та на оздоровлення дітей з числа кризових категорій в бюджетах усіх рівнів 2012 року, залучити підприємства, установи усіх форм власності, благодійні організації до надання фінансової допомоги в організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Грудень 2011 - січень 2012 року

6. Забезпечити проведення телерадіоефірів, семінарів, круглих столів, нарад з питань підготовки до оздоровчої кампанії 2012 року.

Управління у справах сім'ї та молоді, освіти і науки, Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, обласне державне радіо та телебачення

Березень - травень 2012 року

7. Вирішити питання покращення матеріальної бази оздоровчих таборів, проведення у них капітальних ремонтів та будівництво нових стаціонарних корпусів.

Райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради спільно з керівниками дитячих оздоровчих закладів області

Січень - травень 2012 року

8. Провести обласний конкурс на кращу виховну програму літнього оздоровчого табору "Цікаве таборування 2012" серед студентської молоді, громадських молодіжних організацій, виховно-педагогічних колективів оздоровчих таборів різних форм власності.

Управління освіти і науки, у справах сім'ї та молоді, культури, облдержадміністрації спільно з Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В. Гнатюка, Кременецьким гуманітарно-педагогічним інститутом ім. Т. Шевченка, Чортківським педагогічним училищем ім. О. Барвінського

Березень - квітень 2012 року

9. Провести обласний конкурс "Виховник-2012" з метою підготовки педагогічних та виховних кадрів для роботи у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Управління освіти і науки, культури, облдержадміністрації спільно з Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В. Гнатюка, Кременецьким гуманітарно-педагогічним інститутом ім. Т. Шевченка, Чортківським педагогічним училищем ім. О. Барвінського

Травень 2012 року

10. Розробити та забезпечити затвердження в установленому порядку Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до дитячих оздоровчих закладів за рахунок бюджетних коштів у 2012 році.

Управління у справах сім'ї та молоді, освіти і науки, головні управління охорони здоров'я, фінансове, праці та соціального захисту населення, служба у справах дітей облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Травень 2012 року

11. Забезпечити оздоровлення та відпочинок дітей області з числа пільгових категорій у східних областях України, а також дітей з регіонів України на Тернопільщині.

Управління у справах сім'ї та молоді, освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації

Лютий - квітень 2012 року.

 

Заступник голови - керівник
апарату обласної
державної адміністрації

Ю. В. Желіховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали